Makyaj Ürünleri Makyaj Seti?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Valla ben aldım böyle büyük hiç kullanışlı değil bence:26:

Ben makyajımı tazelemek isterim bazen yanıma almak istiyorum allığımı vs eğer o büyüğün içindeki kullandıysam alamıyorum haliyle

Onun için en fazla 10lu far paleti falan alırım aynı rengin farklı ve yakın tonları gibi.

Bu büyük setlere her rengi koyuyolar, insan her rengi kullanmıyo yarısı çöp.

Ama fiyatı çok uygunmuş tabii, güle güle kullan

Elimde bir çok tonda allığım olduğu için bu konuda sıkıntı yaşayabileceğimi sanmıyorum ki zaten bu seti seyahat zamanlarında yanımda götürebilmek amaçlı aldım kolaylık olsun diye üstelik 50 tl gibi de komik bir fiyatı var bir şey kaybedeceğimi düşünmedim

Teşekkür ederim

çok güzel üni.de kullanıyodum...
güle güle kullan...
beğenmediğim renkleri de 1-2 renkle karıştırıp başka renkler elde ediyodum aklında olsun..

suan resmen kanıma girdin ve az önce bende şipariş verdimm:))

böyle duyulmamış adı sanı belli olmayan marka setler hakkında çok iyi düşünmüyorum açıkçası.

böyle duyulmamış adı sanı belli olmayan marka setler hakkında çok iyi düşünmüyorum açıkçası.

Ben memnun kaldım açıkçası dün elime ulaştı tabi ki herkesin kendi düşüncesi.

yaaaa ben de mi alsam ki :26::26: herkes çok övdü alasım geldi

Canım şöyle söyleyeyim ben sırf farları için almıştım çok memnun kaldım ama rujlar öyle mükkemmel değil ki benim ordaki rujlarla pek bir işim yoktu üstelik allıklarıda çok iyi eğer benim gibi düşünüp far için alıyorsan memnun olacağını garanti ediyorum allıklarıda çabuk uçmuyor üstelik.

dokusu nasıl? the balm benim çok hoşuma gitmişti ama onun 9lu farı bundan pahalı :44: ona kıyasla nasıl mesela

dokusu nasıl? the balm benim çok hoşuma gitmişti ama onun 9lu farı bundan pahalı :44: ona kıyasla nasıl mesela

Bende the balm meet matte kullanıyorum ve kesinlikle çok memnunum, essence'in bir farınıda kullandım ve iki üç uygulamada anca renk kendini belli ediyordu ve hiç memnun kalmamıştım ama bu palette hangi rengi sürersen sür oldukça yumuşak bir dokusu var ve tek sürüşte rengini belli ediyor istediğin gibi dağıtıp karıştırabiliyorsun göz kapakları yağlı olan bir insanda olmadığım için baz uygulamasam bile kalıcılığını gözlemledim.

Görende bir çıkarım var paletin reklamını yapıyorum sanacak

valla çok iyiymiş o zaman bu fiyata bu kalite, memnun kalmamak mümkün mü ? :):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…