Makyaj Ürünleri Makyaj Seti Önerisi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ladismack

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2012
155
-1
Kızlar merhaba.
Şöyle güzel, kaliteli makyaj seti önerebilir misiniz?
Pek makyaj yapmam ama artık yapmak istiyorum.

Profesyonel anlamda olsun, gündelik yaşamda olsun, kullanabileceğim bir set..
Ben araştırdım kroyolan, skeyndor ve mac en çok tercih edilenler sanırım...
Ama nokta atışı lazım bana.. :21:
Önerisi olan var mı? Cildim hassas, karma bir cilt..

canım ben sana hem ucuz hem de kaliteli bi üründen bahsedicem ruby rose makyaj seti içinde far paleti allık paleti ve pudra bulunuyo ben onun üstüne güzel renkler barındıran ve kalıcı olan bir far tanımıyorum ben almadım hediye geldi ama alınacak bi yer bulursan kesinlikle öneririm allık ve pudra da gayet güzel bnm de cildim karma ve hassas ama bi zararını görmedim hiç :KK34: (bnmkinin içinde 48 far rengi 3 allık rengi ve 3 pudra rengi var)

Anladım canım teşekkür ederim tavsiyen için. Ben Ruby hakkında çok da iyi şeyler okumamıştım aslında..
Ama memnun kaldıysan bir araştırayım buradan da..

Başka marka önerisi olan var mı acaba? Alternatiflerim olsa da hepsini araştırsam.. :KK31:

canım ben sana hem ucuz hem de kaliteli bi üründen bahsedicem ruby rose makyaj seti içinde far paleti allık paleti ve pudra bulunuyo ben onun üstüne güzel renkler barındıran ve kalıcı olan bir far tanımıyorum ben almadım hediye geldi ama alınacak bi yer bulursan kesinlikle öneririm allık ve pudra da gayet güzel bnm de cildim karma ve hassas ama bi zararını görmedim hiç :KK34: (bnmkinin içinde 48 far rengi 3 allık rengi ve 3 pudra rengi var)

Canım bir de sormayı unuttum. Ne kadara almıştın, öğrenebilir miyim acaba?

demiştim canım bnm elimdekinin fiyatını bilmiyorum hediye gelmişti ama çok pahalı değil diye biliyorum doğrusu mineral makyaj ürünlerinden başka ne kadar pahalı olursa olsun kozmetik markalarının hiç biri sağlıklı değil ben farları konusunda bir çok kişiden övgü duymuştum dediğim gibi bnm cildim hassastır sivilce çıkarır hemen ama bişi olmadı şu ana kadar farları da ipek gibi yumuşacık bi çok çeşidi var aslında belki de memnun olmayanların kullandıkları başkadın ama bn kendiminkinden pek memnunum kabı da böle çanta gbi benimkinin araştır bi bak derim :KK34:

$Ruby-Rose-125-Makyaj-Seti-KARGO-BEDAVA__59181471_0.jpg resmini buldum netten işte bu bnm dediğim 38 liraymış fiyatı :KK34:

ban hiç beğenmedim farlar hemen kayboluyo ucuz makyaj malzemesiyle yapılan makyajda ucuz duruyo:KK43:maybelline pastel özellikle carmina daha iyi sonuç verir diye düşünüyorum gerçi onlarda set halinde satılmıyo ama...

İnglot a git kendi paletini kendin yap ama 250den aşağı tutmaz.Fakat kullandığım en harika ürün diyebilirim...

$Sephora-Color-Play-5-in-1-Palette-5.jpg

Ben bunu aldım, renkleri belirgin ve kalıcı. 5 bölümden oluşuyor ve üstelik her bölümü çıkarıp en sağdaki kutuda ayrı olarak taşıyabiliyorsun.

X