makyaj önerisi

starstruk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2010
144
0
şimdi...benim gözlerim çekik ve küçük.alnımda sivilce var.onların görünmemesini istiyorum.yaşımda çok büyük değil.teyzemin kızının düğünü var 4 gün sonra.nasıl bi makyaj yaptırmamı önerirsiniz?

Son düzenleme:
valla kuşummm..önce cildini güzelce nemlendir...sivilcelerim var demişsin,su bazlı bir nemlendirici kullan..güzel gözenek tıkamayan bi fond.ile sivilcelerini kamufle et..üzerine pudra geç...göz altına kapatıcı uygula..far seçimin ten rengine kıyafetine göre değişir onu geçelim..gözlerini daha büyük göstermek için göz pınarlarına açık renk far uygula gözlerin arasını açar daha anlamlı durur..gözünün içine beyaz,tam kirpik altınada siyah kalem uygula(göz içine uygulanan siyah kalem gözü küçültür)..böylelikle gözlerin daha büyük durucaktır.rimelide unutmayalım...direk göz ve sivilce dediğin için allık ve ruja deyinmicem.onlarıda ten rengine kıyafetine far seçimine göre seçersin...çok öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…