Makyaj Ürünleri Makyaj markasi ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Avon oriflame ben de sevmiyorum. ama neden loreal iyi değil mi? ben memnunum.yazdığın bu markalar pahalı değil mi? ben çok pahalı şeyler alamam ki!senağlama

slm cnm. Daha önce bu msjını görmemiştim ve çok sewindimhihoyyytTavsiye ettiğin ürünler sanırım kullandıkların.BUnlar hakkında sana bikaç soru sorsam cevaplar mısın acaba?

far; pastel, c.dior, taylor minerals, carmina, guerlain, pupa
fondoten; estee lauder, clarins, helena rubinstein, smashbox, i.d. bare, sally hansen sprey fond., revlon, givenchy
kapatcı; ysl (touch eclat favorimdir), m.a.c., everyday min.
allık; nars orgasm, ysl, trucco, dior, guerlain (divinora favorimdir)
pudra; pupa, laura mercier, guerlain
rimel; estee lauder, clinique, dior (d. show favorimdir)
kalem; hiç kullanmadım benim tercihim sürmeden yana. daha koyu daha kalici oluyor.

tatlım bu markalardan gozu kapalı ürün alanlardanım.
su ana kadar hiç bir şikayetim olmadı.
loreal max fact. avon, oriflame gibi markalari çantasinda tasimayanlardan ve dahasi onlara para harcamayanlardanim :içelim:

of ya sana yazacağıma 'melodi'ye yazdım.Melodi senden özür diliyorum..
bu markalar hakkında sana birsürü soru sormak istiyorum inş cewaplarsın çünkü merak ettiğim karşılaştırma yapamadığım ürünler...
mesela guerlain teraccotta mı ,nars laguna mı?
pudra laura mercier mi guerlain mı ?bide coverderm var
sende bana sorabilirsin merak ettiklerini teşekkür ederm

ben her markadan belli başlı şeyleri severim
çok pahalı markalrdan aldıgım şeyler de vardır
mesela ysl faux cils rimell bence müthiş birşey ama avondan aldıgım uplift maskarayı da begendim
id bare ve clinique perfectly real makeup kullanıyorum.cliniquein bu ürünü çok kapatıcı değil ama çok dogal durdugu için bunu terih ediyorum
cildim biraz daha kuru olsa avonun personal match fondötenini kullanırdım aldım denedim çok begendim ama parlama yapıyor
este lauder amber bronze serisi,loreal glam bronze velancome star bronzer bronzlaştırıcılarım olmasına ragmen flormar 21 numara terracotadan vazgeçemiyorum.bunu diğerlerinden daha sık kullanıyorum.gloss ve ruj tercihim clinique ama diğer her markaya açıgım ama clinique kdar begenerek kullanmam.lancome juicy tubesun daha az yapışkan olanı özellikle full potential serisi.

yani ben artık herşeyin ucuz bir muadilini bulunabilceğine inanıyorum.her markanın bazı ürünleri çok gzl oluyor.oriflaede aydınlatıcı aldım,ysl touch eclatdan çok daha gzl bir etki yarattı .pastel mettalics serisi kalemler akmıyor.pastel metallics farlar gerçekten çok gzl.

ama şu aralar nars markasına takmış durumdayım.denediğim her ürünü çok ama çok gzl.yabancı sitelerden almayı düşünüyorum çünkü burda 2 katı fiyata satılıyor.

bu arada chanel 4lü farlardan bir daha asla almam,diorun tekli farı kullandıgım en berbat far,chanel sıvı farlar aşırı birikme yapıyor,dünya para verdim ama bunlardan hiç memnun kalmadım.chanel markası bence sadece bronz pudra üretmeli

nars ürünlerini bende merak ediyorum en çok ta laguna ve orgasmı sen hangi ürünlerini kullandın?

chanel ve dior makyaj malzemeleri vazgecilmezlerim.

yves saint laurent iyi ama pahalı. yurtdışından getirtme imkanınız varsa deneyin lütfen, çok iyi.
maybelline'i ben hiç sevmiyorum, kullanışsızlar bence.

tabiki bende mac diyorum ve dior nars

bencede mac ii ama estee lauder ve loreal de beğeniyorum tabii bi de türkiyede bu kadar pahalı olmasa:KK43:

X