Makyaj Ürünleri Makyaj malzemesl hakkında bılgılı Arkadaslar bılgnıze ıhtıyacım var?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

papatyaozge

özge
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2010
134
2
39
Arkadaslar bugn benm dogum günm bana esımın abısı loreal profosyonel makyaj seti alms ama bana sankı taklıt yanı ımıtasyon gıbı geldı o sekıl urun kullanmyrum saglk acısından.bu urunun gercekmı sahtemı oldgnu nasl anların sahte ıse atacagım

gitti gidiyorda da böyle ürünler o fiyata satılıyor. bazı kozmetikçiler de satıyor canım.en iyisi sen neredesin biliyorumm ama bir güzellik merkezine kozmetik satan iyi bir yere göster ürürnünü

evet canım haklısın bnde öyle düşündüm..ALLAH korusun yüzümüze gözümüze sürdüğümüz şeyler riske atılmaz ALLAH korusun ben en iyisi öle yapayım..çokta güzel nasıl kıycam bilmyrm

canım farlarını bir dene bence fondotenn,oudra kdadar zarar vermez sonuçta. farlarını kullanabilirsin her kullandığımız far markalı pahalı şeyler değil yani

Tatlım ben bi dönem loreal makyaj uzmanı olarak çalıştım.. fotoğraf yüklersen söyleyebilirim sana orjinal olup olmadığını..

Yok tatlım orjinal değil bu .. zaten loreal set satmaz ki ,set oldugunu okuyunca anladım orjinal olmadıgını ama yinede göreyim dedim kesinlikle söyleyebilirim ki o linkteki ürün orjinal değil..

Canım alan eşinin ablası oldugu için at diyemiyorum ayıp olur eşine karşı.. Bu tarz taklit ürünler genelde doğu tarafından kaçak giriyo ülkemize kullanan arkadaşlaım var yok değil.. ama cildim çok hassas alerjik dersen o zaman dikkat etmen gerekebilir belki dokunmaz ama orjinal loreal kadar kafan rahat kullanamazsın sanırım..

çok teşekkür ederim beni çok aydınlattın..cildim çok hassas değil alerji sorunum yok ama bende son birkç yıldır belki saçma belki değil bi takıntı başladı sanki sahte makyaj malzemesi kullnarsam cilt kanseri olurmuşum gibi:44: o yuzden bütçemn el verdiği müddetçe bilindik marka kullanmaya çaışıyorum.

kiremit tozundan kırmızı biber, küflü demirden zeytin boyası yapılan bi ülkede (ki bunlar gıda) tedirgin olmakda haklısın çok haklısın ne yazıkki... Öncelikle cildi güneşten korumak cilt kanseri açısından önemli evin içinde bile 15 koruma faktörü kullanılmalı acık tenliyken çünkü ışınlar yansıyarak zarar veriyor cilde evde bile.. Kanser değil ama cildin yapısı bozulabilir;sivilcelenmelere nedn olabilir,gözenekleri tıkayabilir,kılcal damar görüntüsü oluşrabilir.. cilt yani bu önemli.. sen dikkat et en güzelini yapıyosun...

tekrar tşk ederim benimle bilgilerini paylaştığın için en iyisi sennde dedğin gibi ben yolumdan devam edeyim..bu zamanda kimseye güven olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…