Makyaj Ürünleri Makyaj malzemesi önerisi ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Hestia01

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2013
2
0
Merhabalar
ben cildimin tipini bilmiyorum ama sivilcelerim olduğu için bir takım ürünler kullanıyorum ve cildimi baya kurutuyor ve kabuklar oluşuyor makyajın altından da kötü bir görüntü oluşturuyor
yüz makyajı yaparken sadece dove nemlendirici krem ve max factor lasting performance fondoten kullanıyorum
başka bişey kullanmıyorum
ama memnun değilim fazla daha iyi fondoten,pudra,nemlendirici fln önerisi isteyecektim
sivilcelerimi azdırmayan,izleri örten bişeyler.nemlendirici de cildi yumuşatsın yağlı gözükmeyen bir ürün istiyorum
fiyatı da makul olsun :)
önerilerinizi bekliyorum :)

ben flormar fondoten kullanıyorum. hem fiyatı uygun hem yapısını seviyorum. ama bendede ilk başlarda sizin dediğiniz gibi sorunlar oluyordu. bende artık elime bir parça yüz kremi alıyorum bir pompada fondoten sıkıyorum karıştırıyorum. yüzüm pul pul olmuyor. biraz kapatıcılığı azalıyor o kadar

Flormarın pudrasını aldım geçende kapatıcılığı falan baya iyi 10 tl ye aldım..Orflimenin fondötenini kullanıyorum ondanda memnunum.Sivilceler için defne ve kil sabununu öneririm sabah akşam yıkıyorum eskiden vardı şuan sivilcem yok :KK34:

Merhabalar
ben cildimin tipini bilmiyorum ama sivilcelerim olduğu için bir takım ürünler kullanıyorum ve cildimi baya kurutuyor ve kabuklar oluşuyor makyajın altından da kötü bir görüntü oluşturuyor
yüz makyajı yaparken sadece dove nemlendirici krem ve max factor lasting performance fondoten kullanıyorum
başka bişey kullanmıyorum
ama memnun değilim fazla daha iyi fondoten,pudra,nemlendirici fln önerisi isteyecektim
sivilcelerimi azdırmayan,izleri örten bişeyler.nemlendirici de cildi yumuşatsın yağlı gözükmeyen bir ürün istiyorum
fiyatı da makul olsun :)
önerilerinizi bekliyorum :)

Cildin büyük ihtimal karma olabilir Fondoten olarak Essence den Mat olani sivilceli ciltler icin güzel kapatiyor yada Catrice Photo finish ikiside gayet güzel bir bakmani tavsiye ederim.

teşekkür ederim önerileriniz için :-)
peki bu kuruma sorununu nasıl hall ede bilirim,kabuklar çıkıyor makyaj altından
arada keseliyorum nazikçe ama cilt için zararlı sanırım
yada nasıl bir nemlendirici kullanmalıyım :/

teşekkür ederim önerileriniz için :-)
peki bu kuruma sorununu nasıl hall ede bilirim,kabuklar çıkıyor makyaj altından
arada keseliyorum nazikçe ama cilt için zararlı sanırım
yada nasıl bir nemlendirici kullanmalıyım :/[/QU

Kese yerine yüz fircalari var kozmetik dükkanlarda bulabilirsiniz.Yüz icin fircanin sert olmamasina dikkat edin.keselemek cildi tahris edebilir.Nemlendirici olarak da Dermasence den softcream.Eczanelerde bulabilirsiniz.Siyah noktalarada cok iyi geliyor sivilcelerede.Yada cok memnun kaldiginiz bir nemlendiriciye biraz argan yagi damlatirsaniz hem cildi kuruluktan korur hemde kabuklanmasindan.Cild temiuleyici olarak Bebak Aci badem sütünüde kullanabilirsiniz :)Bir bakin hangisi size uygunsa seciminizi yaparsiniz :) Insallah yardimci olabilmisimdir :)

X