Makyaj Ürünleri makyaj malzemelerini internetten alan oldu mu hiç ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

semiha91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2012
474
1
mrb kızlar yasadııgımız yerde her istegimiz makyaj ürünleri satan yerler olmuyor malum internetten online satış yerleri var siz daha önce netten aldınız mı böyle ürünler the balım essence yabancı siteler türkiyeye sipariş verildiginde geliyor mu acaba???

Ben herhalde kozmetik ürünlerimin yarısından çoğunu internetten almışımdır.Bahsettiğiniz markalardan da aldım.Ben genellikle gitti gidiyordan alıyorum.Hepsiburada.comda o markalar yok ama orada da kozmetik ürünleri mevcut.
Bu arada site ismi verdim ama umarım yasak değildir.

ben hepsiburadadan yaptım
aldığım ürün zaten bildiğim sürekli kullandığım birşeydi
hiç bilmediğim birşeyi almam önce görmem lazım

O sitede çakma ürünler satıldığına dair şeyler duymuştum. İstersen bi kontrol ettir de öyle kullan.
hepsi burada çakma ürün satmaz orjinalliği garantilidir
çok alışveriş yaptım
senin dediğin gittigidiyor tarzı siteler olmasın ?

kızlar bi sitedenn makyaj malzemelri aldım cok pahalı markaların çakmasıymıss cok pişman oldum çöpe attımm ( güvenilir yerler neresi var bu konusa yardımcı olun

en son rimel ve fondoten aldım birebir orjinal ürünlerdi çokda memnunumm gezippp oraı burayı araştıracamaa netten bakıp herşeyi alıyorum

peki hangi siteyi tavsiye edersin :)

Merhabalaar!
Ben çoğu makyaj ürünümü internetten satın alıyorum, her üründe aynı marka kullanmadığım için bir sürü mağaza dolaşmam gerekiyor ve bazen aradığımı bulamıyorum Çoğunlukla da Lidyana Ünlü tasarımcılar, yüzük, kolye, küpe, takı, çanta, saat, takı ürünleri dan alışveriş ediyorum ve çok memnunum, size de tavsiye ederim kızlar. Hepsiburada.com'dan ben de duydum sahte ürün çıktığını ama lidyana.com'da bu tarz bişi yaşamadım ve pek çok kez sipariş verdim

Canım internetten sipariş verdim ve bugün geldi ürünlerim..rahatlıkla alışveriş yapabilirsin..
Bunlarda bugün gelen ürünlerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…