Makyaj Ürünleri Makyaj çantanızda Ne Var?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
valla kocaman bi kutu dolusu kozmetik var yazayım en memnun kaldıklarımı:

göz farları:

maybelline - 4 lü göz paleti yeşil tonları
max factor - 2 li göz farı (no: 465 moodshine meadows)
avon - 8 li göz paleti (paradise greens)

göz kalemleri ve eyelinerlar:

bourjois - contour clubbing waterproff (no: 43 green insomniak)
alix avien - no: 362 / 376 / 358 / 367 / 359 (yeşil tonlarıdır bunlar)
alix avien - siyah likit eyeliner
avon - perfect wear kalem uçlu likit kahverengi eyeliner

mascaralar:

loreal - telescopic (hafifletilmiş siyah)
maybelline - define-a-lash volume (pembe tüplü olan, siyah)
maybelline - volum' express kahverengi

rujlar:

the body shop - no:69
avon - köpük ruj (rum raisin)
avon - perfect wear kalıcı ruj (eternal flame)
max factor - kalıcı likit ruj (nosu silinmiş ama gül kurusu gibi bir ton :kedi:)
avon - 8 li ruj paleti (pinks)
the body shop - merry cranberry lip balm

uzuun uzuun yazan arkadaşlar çantasında bu kadar şeyi taşıyor mu gerçekten kaydirigubbakcemile3
ben o günüme uygun rimel, göz kalemi, ruj, kalem parfüm, nemlendirici el kremi taşırım :)

yanımda makyaj çantası taşımam...zaten çok nadir makyaj yaparım...o günde sadece yanıma sürdüğüm ruju alırım ama genelde kullanmadan geri getiririrm...ben çok mu pasaklıyım ne?aklinialirimsmile

youthanasia cnm valaa ben taşıyorumohaoldumsmile böle yazınca baktım baya oluomuşş
ama küçük çanta alınca sıkıştırabildiğimi koyuyorum ama genelde bunlar var çantamdabayanssulusmile

aslında bunun için bana ayrı konu açmak lazım kızlar zemuszemus ama yinede acil çantamdakileri yazabilrim;

flormar simli beyaz far (kaş altına sürüyorum hemencecik)
inglot far paleti 5 li. (amc serisi siyah beyaz pembe yeşil mavi) buda benim günü kurtaranımdır.
siyah ve yeşil flormar göz kalemi
mini parfüm kabım
inglot toz pudra

işte böle bayanssulusmile

m.a.c. studiofix fondötenim,
mac zoomlash mascara,
pupa multiplay göz kalemim,
lancome blush allığım,
pupa lipstylo rujum,
lancome color focus farım..

ben bunları bulana kadar neler değiştirdim ya hepsindende çok memnunum. ayırmam yanımdan..
kaydirigubbakcemile

bende loreal rimel
gıvenchy göz farı 4lü
gıvenchy gözaltı kapatıcısı
clinique allık
max factor ruj
calvin klein 2 parfüm

Benim çantamda maybelline,avon,oriflame,loral rujlar :))) rimelim max factor false lash effect...allığım verita..pudram loreal true match..dudak parlatıcılarım flormar...göz kalemlerim avon...far setim ruby rose,ju-dı..ceciline in 8li farı çok hoşuma gitti..yeşil ağırlıklı..yalnız ben bişey merak ettim..fara bazı ne için,nası kullanılıyor..ilk kez duydum...

kozmetik çantam olmadan asla dışarı adımımı atmam zemuszemus
fondotenim mybilline
rujlarım avon
rimellerim (tek bi rimelde sabit kalamadım hala 4 adet taşırım yanımda..)avon,mybilline,chanel,loreal
pudra catherina arley
göz kalemi flormar
dudak parlatıcı golden rose
dudak koruyucu the body shop,nivea
far kullanmayı sevmiyorum sadece aydınlık görünüm versin diye flormar beyaz far kullanıyorum
allık carmina

Fondöten ALIX AVIEN
Pudra ORıFLAME
Ruj FLORMAR,MAX FACTOR
Göz Kalemi FLORMAR
Kapatıcı MAYBELLINE
Far CECILE
ve en önemlisi de M.A.C MAKYAJ SABıTLEYıCı kızlar ben çok memnun kaldım bundan sizlerede tavsiye ederim,fiyatı da oldukça uygun

Arkadaslar merhaba,

Oncelikle cilt tipimi belirtmenin yararli olacagini dusunuyorum. Benim cildim karma, T bolgesi yagli, yanak bolgeleri kuru, akneye yatkin ve hassas/alerjik bir cildim var. Burun ve cevresi gozeneklerim genis. Goz cevrem hassas. Tenim bugday ve 27 yasindayim. Dogal tonlarda makyaj yapmaktan hoslaniyorum. Cok memnun oldugum cilt bakimi ve makyaj urunlerini asagida sizinle paylasmak istiyorum:

CILT BAKIMI:

Temizleme: Lush Coalface yuz sabunu (Yillardir olmazsa olmaz'im. Makyaj temizleme mendiliyle goz makyajimi silip bu sabunla yuzumu yikayinca tamamen temizleniyor.)
Arindirici maske: H2O plus Aqualibrium Sea Mineral Mud Mask (her yaptigimda gorenler yuzune nur gelmis diyor, Boyner'de satisa cikti bu marka)
Tonik: Clarins Water Comfort One-step Cleanser with Peach Essential Water (super rahatlatici birsey bu)
Goz cevresi: H2O plus Eye Oasis moisture replenishing treatment (ferahlatici bir jel)
Nemlendirici: Biotherm Biopur Non-stop Purifying Moisturizing Care (Gozenek kucultucu ozellikli, yagsiz, super rahatlatici bir kokusu var, pamuk gibi yapiyor)
Yaz icin nemlendiricimi gece kullanip gunduz Shiseido The Skincare Tinted Moisture Protection SPF 20 (#3 Medium deep) kullaniyorum. Hem nemlendirici, hem renklendirici (ince fondoten), hem de gunes koruyucu gorevi goruyor.

MAKYAJ:

Goz alti kapaticisi: Lancome Long-lasting Softening Concealer #02 Beige sable (5 yildir kullaniyorum, hala bir tup bitmedi, bozulmadi da)
Pudra: La Prairie Powder Finish #Rose Beige (super kapatici, yaglandirmiyor)
Pudra: Sevilla (Sevil'in markasi) Wet & Dry Compact Powder (Hesapli, super kapatici, fakat yaz icin yaglandirabilir)
Fondoten: Biotherm Sense Matte Moisturizing Mattifying Oligo-thermal Foundation #145 (Gece makyaji ve dugunler icin kullaniyorum)
Fondoten uzerine ince final pudrasi olarak Clinique Blended Face Powder #03 Transparency, tam bir porselen bebek ifadesi veriyor. Spora giderken de sadece bu toz pudradan yuzume hafif uyguluyorum.
Allik: Giorgio Armani Sheer Blush #4 (Armani'nin makyaj urunleri bazi Sevil'lerde satiliyor)
Far: Giorgio Armani Maestro 4 Eye-shadows #2 (4'lu palet, toprak tonlari)
Far: The Body Shop Shimmer Waves #Bronze (Yine toprak tonlari, 5'li palet, biraz daha simli, daha hesapli, gece icin kullaniyorum. Ayrica allik olarak da kullaniliyor.)
Goz Kalemleri: Giorgio Armani Smooth Silk Eye Pencil #5(murdum) ve #15(petrol yesili), Kajal twistmatic eyeliner #204 (siyah), Nivea Soft Liner #06 Cobalt (lacivert)
Rimel: Giorgio Armani Eyes to Kill #1 Siyah (TEK gecerim)
Dudak kalemi: Chanel Le Crayon Gloss #Pink Praline (Cabuk bitiyor ama tam aradigim ton)
Ruj: Chanel Aqualumiere Lipshine #91 (bu tona bayiliyorum, dudak rengini biraz aciyor, tam porselen bebek gibi oluyor), Lancome Brillant a Levres Magnetic #383
Dudak parlaticisi: Chanel Lipgloss #69 (fircali, 4 mevsim kullanilacak dogal bir ton), MAC Tinted Lip Conditioner #Petting Pink (nemlendirici ozellikli, tatli bir ton, bunu da sporda kullaniyorum, dudaklarim kurumuyor)

Hepsi uzun zamandir kullandigim urunler ve alerji yapmadilar. Tonlardan cok memnunum. Tavsiye ediyorum :) Selamlar sevgiler hepinize

Son düzenleme:
mac allık
HR rimel
Ardeco concealer
Pastel , flormar kalem
Givenchy ,alix avien ruj

Max Factor Lasting Performance Fondöten
Maybelline Affinitone fondöten
Clinique Blended Face Powder
Maybelline Falsies rimel
Flormar High Definition rimel
Avon Super Enchant rimel
Avon Super Magnify rimel
Catherine Arley Ext.Volume Saks Mavi Rimel
Avon Colortrend Shimmer tips rimel
Flormar Dipliner
Goldenrose Dipliner
GoldenRose Eyeliner
Oriflame Kajal
Avon True Colour Far paleti
Avon smokey eyes far paleti

Bu sıralar kullandıklarım bunlar
Rujlar çok fazla olduğu için yazamayacağım :)
Kullandıklarım hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

Son düzenleme:
Kesinlikte herşey :) en temel malzemelerim hep yanımda !
fondoten
concealer
paint pot ( göz kapağı için baz)
eyeliner
far
allık
kaç kalemi
maskara
allık fırçası
far fırçası
ruj

:))))

alix avien pudra, yıne color trend pudram
flormar göz kalemım
pastel all over top alığım
yıne pastel kırmızı ve şeftalı rujlarım
alix avien eyelinerm
maybelline volume express rimel bunlar olmazsa olmaz, ama makyaj çantam genelde hep çantamda olduğu ıçın her turlu malzeme bulunur :)

o gün sürdüğüm rujum
loreal 4D rimelim
pudram
allığım
göz kalemim
3lü farım

Bir cilt hastası olarak çok titizimdir.'Kesinlikle mükemmel kapatıcı olan Clinique Anti Blemish fondöten'-'MAC allık'-'Avon curl maskara'-'Bodyshop çilekli dudak nemlendiricisi' :)

makyaj çantamda;
avon iki uçlu göz kalemi
maybelline rimel
avon kaş kalemi
oriflame kalın eyeliner
cımbız
törpü
saç fırçası
nivea ısıltılı dudak nemlendiricisi
loreal pembe rujum

Göz kalemim, rimelim, allığım, beyaz farım, rujum hepsini kullanmasamda bunlar var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…