Makyaj Ürünleri Makyaj bazı hakkında bılgı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
39
kızlar bırsey sorucam

makyajın kalıcı olması gun ıcınde cıkmamamsı ıcın bazlar ve spreyler varmıs

acaba kullananlardan yorum alabılırmıyım gercekden etkısı varmı

mesela ben fondeten suruyorum terleyınce sankı suratımda erıyormusda akıyormus gıbı hıssedıyorum camur gıbı acaba o urunlerden alırsam makyajım daha soft daha kalıcı olurmu kı

kullanalardan fıyatı ve tavsıye edeceklerı urunlerı yazarsa sevınırım

Tüm yüz için olan makyaj bazlarından kullanmadım ama far bazı kullanıyorum.
Göz makyajını sabitliyor ve farın pigmentlerini yoğunlaştırıyor daha canlı bir renk oluyor bazın üzerinde.
Innova far bazı kullanıyorum,farın göz kapağı kıvrımında birikmesini ve akmasını büyük ölçüde engelliyor.
12saat kadar sonra hafif birikmeler olduğunu gördüm ama.
Bir de Inglot'u deneyeceğim

Bu arada konu içeriği nedeniyle "Makyaj Ürünleri İçin Öneriler" başlığına taşındı.

Son düzenleme:
pastelin makyaj bazını kullanıyorum ben fondoten cok kullanmam sadece kapatıcı kullanıyorum ama yinede baz sürerim cildime cildi yumusatıyor uygunda bir fiyata almıstm

$pastel.jpg

Makyaj bazını 3 günde bir kullanıyorum.Kullandığım 2 üründen memnun kaldım.

$tb.jpg

$ss.jpg

kızlar flormarın makyaj bazı hakkında bılgınız varmı bırde lorealında mevcutmus gecen gordum ama cesaret edemedım elımde kalsın ıstemıyorum

kızlar flormarın makyaj bazı hakkında bılgınız varmı bırde lorealında mevcutmus gecen gordum ama cesaret edemedım elımde kalsın ıstemıyorum

lorealın var bende canım,loreal varkende yokkende aynı gibi makyajım,yani bana göre pek fark yok,ama göz için gerekli,onun içinde ayrıca para vermeye gerek yok bana göre,hıghlıghter yada bildiğimiz tüp arko krem sürsen bile gözbazı yerine geçer.:KK23:

X