Makatımda ne var!!!

Bu konu fake mi bilmiyorum ama belki de cidden boyle bir sorunu vardır. Vardır vardır da bunu buraya ne akla hizmet yazar bilemem

Evet emziriyorum.o hapin adını yazabilir misiniz bana acaba.emzirmem bitince kullanirim.siz ameliyat oldunuz mu peki?

Bana isirgan otu hametan be diğer bütün kremler ise yaramiyor.hepsini denedim.anca bol lifli beslenmem gerek.ve her gun duzenli tuvalete cikmak.dışkınin baya bi yumusak cikmasi gerek.en ufak sert diskilamada yine kanama yine zonklama.tek care ameliyat görünüyor.siz oldunuz mu ameliyat

Cok sagolun ama bunlar bende ise yaramiyo.ümitsiz vakayim yani keske daha erkenden onlemini alabilseydim boyle olmazdi

Çok faydasını gördüm Coco muhakkak kantaron yağını dene çatlak da çok fayda etti umarım onda da işe yarar hücre yeniliyor çok hızlı bir şekilde

Çok faydasını gördüm Coco muhakkak kantaron yağını dene çatlak da çok fayda etti umarım onda da işe yarar hücre yeniliyor çok hızlı bir şekilde
Sagolasin canim benim.1 aydır kullaniyorum kantaron yagini.siringayla enjekte ediyorum.biraz rahatlatiyor.ayrica teramisin sürüyorum.anlik rahatlamalar sagliyor ama tam iyilestirmiyor

Sagolasin canim benim.1 aydır kullaniyorum kantaron yagini.siringayla enjekte ediyorum.biraz rahatlatiyor.ayrica teramisin sürüyorum.anlik rahatlamalar sagliyor ama tam iyilestirmiyor
Bende basur değil ama çatlak oluştu günlerce yapamayıp ağlıyordum

Sonra nette araştırdım burda aynı sorunu yaşayan bir çok arkadaşa tavsiye ettim

her tuvalet ihtiyacından sonra sur onu zaten zararı olmaz bildiğin zeytinyağ

Hatta ben sürdükten sonra bir pamuga bolca döküp makata koyuyordum gece uyumadan önce günlük ped yada normal ped koyarsan çamaşırina dışarı çıkmaz

Sıkıntı yaşamazsın ben makatta ki çatlağa bunu buldum çare ama tabi başka şeylerden bahsediyoruz şuan ://

Allah razi olsun canim benim.cok sagol.

Konu sahibinin işi kolay.bi hap ve sıkı bir hijyenle çözümü basit.bizimkisi daha fena :/ hele benim ki.neyse ameliyat olana kadar idare edebileyimde baska birsey istemiyorum.kızım 1 yasina gelince yaptiricam Allahin izniyle

Ameliyata kalmadan geçer inşallah

Geçmiş olsun yapamadığınız zamanlar için bir macun var aslında canım akşamdan içiyorsun sabaha bildiğin su olarak çıkıyor birde krem var düzenli kullanımda baya fayda gören var reklama girer mi bilmiyorum tarım gıda bakanlığından onaylı hatta bakanlık tekrar çağırmış hazırlayan kadını ilaç listesine alınacakmış bildiğim kadarıyla

Bilgim yok ama ben doğal yollardan halletmistim sıvı beslenerek :) ama senin dediğinde dogalmis tşk ederim

Her zaman sıvı beslenemiyorsun ya canım birgün lazım olursa bi mesaj at bana
Tamam çok sağol canım ben bu dönemi doğum sonrası yasadin normalde problem yok ama doğumda dikis korkusu ile bir süre sıkıntı yaşanıyor ya o yüzden olmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…