Makatımda ne var!!!

Cidden mi ya şu an daha da korktum bebekler de uyudu ne yapsam ki acile gitsem onları da kaldırmalıyım bir gece beklesem ne olur ki :/

Hemoroid,catlak bazen bu hissi uyandirir.Ordaki sinirleri uyariyo olabilir.
Telefonunuzun kamerasiyla baksaniz bi ? Yani orda bisey var diye konu acip bakmadiysaniz bilemedim.

Hemoroid,catlak bazen bu hissi uyandirir.Ordaki sinirleri uyariyo olabilir.
Telefonunuzun kamerasiyla baksaniz bi ? Yani orda bisey var diye konu acip bakmadiysaniz bilemedim.
İçte var dışarıdan baktım bir şey yok içeride ama her an çıkacak gibi bir his yaşayan vardır diye konu açtım

Ben geceyi geçiremezdim herhalde, çocukları komşuna bırak karnıma ağrı girdi de koş doktora hemen, eğer irice bir kurt ise yavrularıda vardır hemen temizlen
Valla mı ya off geçen köfte yapıyordum çiğ kıyma yedim ondan oldu herhalde :/

Bence acil bi doktora gir ben kucukken net hatirlamiyorum ama karnım filan sismisti biraz iğrenç olacak ama tuvaletimi yaparken kocaman bi solucan tarzı bişey çıkmıştı olabiliyor yani bayada buyuktu

Aynen parazit olabilir..Yarın doktora gidin mutlaka .Bir de her sabah aç karnına 1 avuç çiğ kabak çekirdeği tüketin hepsini dökersiniz.

Bağırsak tenyaları var. Solucan gibi varlıklardır. Bağırsak içinde uzunluğu bi kaç metreyi bulur. Korkutmak gibi olmasın ama aklıma bu geldi. Son zamanlarda yemenizde değişiklikler olmuş muydu, sürekli acıkma gibi?

bu arada googlelayınca gayet fazla sayıda sayfa buluyorsunuz, makaleler de var. kişisel hijyene dikkat edilmediği takdirde görülüyormuş en çok bir de çiğ yediğiniz gıdalardan. vaktiniz varsa burayı değil oraları okuyun derim belki işinize yarar birkaç şey çıkar.

sayenizde aydınlandım ben de.

Bence çatlak yani fissür böyle bir kaşıntı hissi var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…