Makat çatlağı fissur nolur bakin

Ilk 1 ayda kendi kendine iyileşme ihtimali var sanirim siz cok dikkat edin Umarim iyilesirsiniz. gene ağrı kesici pomadlar var recetesine bakın size uygunsa kullanın. Ben zeytin yağı kullanmistim bi çözüm değil tedavi etmiyor ama beni çok rahatlattı ağrı bakımından.

Gene yan etkili meşhur kremlerlede tedavi olanlar var emzirmesiiniz belki sizi kurtarır diyecektim. Cidden sizin durumunuz daha da zor allah sabır şifa versin.

Tes
Teşekkür ederim Allah herkese şifa versin çok zor

Merhaba nasıl oldunuz ameliyat etki ettimi

Merhaba nasıl oldunuz ameliyat etki ettimi
Merhaba bugun nerdeyse hiç acı hissetmedim. Aslinda kontrole gitmem gerekti ama gidemiyorum salgından dolayı şehir disindayim gene de bi doktorumu ariycam. Yani şu an hala o bölge botoks etkisi altında etkisi 3-4 ay içinde biticek deniyor tam olarak iyileşti mi iyileşmedi mi o zaman anliycam sanirim. Ama her Hangi bi şikayetim yok. Ben hemoroid ameliyatı ile beraber oldum o yuzden benim ki biraz daha ağırdı. Ama sadece botoks denilen işlem çok daha kolay kucuk bi işlem sanirim. O bölgeye botoks enjekte ediliyor normal iğnelerle.

3 4 ay içinde iyileşir diye düşünüyorum sonuçta küçük bir catlak sonuç ta evde oturma banyosu kremler ile düzelenler var bu neden iyileşmesin ki

3 4 ay içinde iyileşir diye düşünüyorum sonuçta küçük bir catlak sonuç ta evde oturma banyosu kremler ile düzelenler var bu neden iyileşmesin ki
Bende böyle umut ediyorum ama biliyorsunuz rezil bi hastalık... O yuzden iyileşmez diye çok korkuyorum boyle bi risk varmış malesef

Bende böyle umut ediyorum ama biliyorsunuz rezil bi hastalık... O yuzden iyileşmez diye çok korkuyorum boyle bi risk varmış malesef
Ya kiminin evde geçiyor kiminin botoks a ameliyata rağmen geGeçmiyor bende bunu anlamıyorum ben de 15 gündür diski yumuşatıcı ile çıkıyorum tuvalete hiç acı yok 15 gündür kremlerimi kullanıyorum günde en az 2 kere sıcak suya oturuyorum afedersiniz küçük tuvaletini bile yapsam sıcak su ile taharetleniyorum zeytinyağı iç kayısı ye ekmek yeme umarım geçmiştir diye düşünüyorum diski yumuşatıcı yi bi 5 gün daha kullanıp bırakacağım işte o zaman anlaşılır geçmişmi ama geçmemiş diye korkuyorum aklım hep orda yasama sevincim gitti resmen

Iyilesip iyilesmedigini sanıyorum soyle anlayabilirsiniz o bölgede açıkta hala yara var mı? Yani parmaginizla dokundugunuzda (anusunuzde içeri dogru dikey bi yara)taze yaralı bi doku hissediyor musunuz bi acı var mı. Varsa daha iyileşiyor/iyileşmemis demektir. Ilk bir ay içinde iyileşme ihtimali var ama benim gibi o fırsatı kacirirsaniz sonu ameliyat olur Ben hiç onemsememiştim ve sorun boyle büyüdü.

Ilk ikibuçuk hafta bende önemsemedim işte normalde tuvalette aşırı ağrı ve kanama oluyor du ama çıkınca olmuyordu sonra bi girdim heralde o tuvalette iyice derinlesti 5 6 saat agridi

Ilk ikibuçuk hafta bende önemsemedim işte normalde tuvalette aşırı ağrı ve kanama oluyor du ama çıkınca olmuyordu sonra bi girdim heralde o tuvalette iyice derinlesti 5 6 saat agridi
Ufacık şey insanın canını aşırı sıkıyor. Bi de ustune durup dururken yaşanan bir durum. Gayet anlıyorum sizi ama bir suru tedavi yöntemi var elbet sagligiza kavuşursunuz Umarim. Ben bir yıl ilaçları kürleri şunları bunlari denedim olmadi en sonunda genede şu anlık kurtulduğumu dusunuyorum bu illetten. Insan sağlığının kıymetini anlıyor

Bol bol su iç canım günde 3 lt 3,5 lt ve bol bol ywşillik ye bakliyat ye düzelirsin ameliyat çözüm değil başa gelmeyen bilmez cok köttü

İyileştiniz mi acaba

Basur değil bu yalnız catlak makatta yara gibi bisey oluyo
Bende var kantoran yagi hinditan cevizi yagi aldim karistrio killaniyomm iyi geldii gibii insallah geciriir fitil falan ise yaramadi bide anrecta varr onu kullandim baya geriletti ama gecmedii o da basagrisii yapiyott kullanmaknistemiyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…