Göz Makyajı MAC'den aldığım rimel ve eyeliner kullanan buraya baksın lütfen :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sumosh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2011
656
1
$Sümoşş1671.jpg $Sümoşş1672.jpg

Kızlar bu ürünleri kullanan var mı daha yeni bugün aldım bi'kaç arkadaşta ve kendimde denedim, aldığım bayan rimelin yıkanınca yüze bulaşmadığını ve kolayca çıktığını söyledi. Eve gelince yıkadım gerçekten öyle. Benden başka kullanan var mı? Yorumlarınızı alabilir miyim? :KK17:

ikisini 17 liraya aldım canım. özelliklerine gelince de simsiyah yapıyor kirpikleri ve diğer rimeller gibi gözlerimden zar zor cıkmıyor. kıvırması da guzel topaklanma yapmıyor. suyu gözüne deydirince parca parca eline geliyor. bu yüzden vazgecmicem sanırım. ben begendım. baska kullanan varsa yorumları merakla bekliyorum

Sahte ürünler çok tehlikeli aslında...Memnun kalsanız bile dikkat edin lütfen.Çünkü bir MAC rimel 70 liradan fazla fiyatla satılıyor...

Sahte ürünler çok tehlikeli aslında...Memnun kalsanız bile dikkat edin lütfen.Çünkü bir MAC rimel 70 liradan fazla fiyatla satılıyor...

haklısın canım. bende normalde almazdım ama cok heves ettım işte. rimelimi değiştirmek için aldım. bakalım. eger ters bişey olursa yeri belli.. direk çöp...

aa orjınal deılmiydi bunlar ben korkarım canım yaa kırpıkler çok onemlı benım ıcın :) sende dıkkat et. orjınalı 70 kusurdur sanırım .

bi hevesle aldım daha kullanmıs degilim canım :) görüntüsü için aldım dıyebilirim :KK70:

X