Pudra, Fondöten, Kapatıcılar mac mi max factor mü alsam

cikolataliruj

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2011
78
0
kızlar karar veremedim maybelline kullanıyodum hiç hoşuma gitmedi.max factor lasting mi alsam mac studio fix mi bi türlü karar veremedim.yağlı bi cildim var.Max factor lasting ve creme puff u birlikte alsam üst üste uygulayabilir miyim.kapatıcılık özelliği iyi bişey olsun istiyorum ama fazla uçuk fiyatlarda bişeyde almak istemiyorum.50-60 lira verebilirim ancak.

cnm max factor lasting kullanmıştım bir kere.. yalnız bende çok fena sivilce yaptı,bir dahada kullanmadım(her ürün her cilde uyum sağlamıyor).. yalnız kapatıcılık özelliği mükemmeldi.. cream puflada üst üste daha iyi olur diye düşünüyorum.. mac hakkında bilgim yok,sadece farlarından kullanıyorum..:KK34:

ikiside güzel.ikiside iyi kapatıyor.senin cildinde hangisi daha iyi durursa onu al derim.bunu görmen içinde gidip denemen lazım.farklı günlerde git ve ikisinide dene.

ben ikisinide denettim ve macde karar kılmıştım max factor yüzde parıl parıl parlıyodu ki cildim normal bi cilttir yanaklarım kuru burnum ve alnım çok az yağlıdır ve sanki böyle telefonla konuşunca bulaşan dandik fondotenler var ya öyle gibiydi max factorün hangi fondotenydi hatırlamıyorum aam max factor denediğime çok eminim macin prolong wearını 4-5 ay kullandım hem bereketli (şu an kullanmıyorum pudraya geçtiğim için ama hala üçte biri duruyoki haftada ortalama 3-4gün kullanırdım ben) hemde hiç bulaşmıyo ve çok kalıcı cildede bir olumsuzluğu olmadı kapatıcılığı orta seviyedeydi çok sorunlu bi cilde kapatıcı pudra uygulamak gerekir ayriyetten max factor 55-60 civarında mac prolong wear 73tü macte her karta 3 taksit yapılıyo vadesiz ve gerçekten kaliteyi macde gördüm ilk :KK1: ama daha kapatıcı yoğun bişiler arıyosan ıslak ve kuru kullanılabilen ıslatılmış latexle kullanılınca sıvı forma geçen kryolan cake make up compact pudrayı öneririm 61tl 40gr en az 1yıl gider yarısı latexle ıslak kullanılıp yarısı toz pudra olursa ve kryolan da çok iddialı bir markadır porselen kalıcı makyajda vitacolor diye likit bi fondoteni var baya kapatıcıymış 50küsurdu o da

mac in bir sürü çeşidi var ve ezbere alamazsın..pudra sürmeden sora cildine uygun olan istediğin çeşidi denet ve o gün alma..yüzünde kalsın denemiş ol,ama gözüm kapalı mac derim :) max maybeline tarzı bi ürün zaten birde macin toz pudralarından da extra alabilirsin çok uzun süre gider ve sabitleyicidir..ben mac i mineral fondöten ve mineral pudrasını kullandım hatta bi makeup artist söylemişti,mineral pudrasını ıslak süngerle yüzüme uyguluyordum muhteşem oluyor,ne parlama ne kuruluk ne bişiy..

ben mac studio fix pudra kullanıyorum gayette memnunum.. oraya gıdıp denemenı onerırım pudraları mac studio tech de guzel bır pudra ama studıo fıx fondoten kadar kapatıcılık saglıyor..ve baz kullanmadıgım halde ucmuyor cıldımden. 67 lıra fıyatıda

Ben Mac rujlari ve farlari cok severim. Fondotenlerini henuz denemedim, elimdeki fondotenlerin bitmesini bekliyorum. Ama MAc Studio Fix pudrasini aldim. Hic begenmedim, ya da ben beceremedim. Pudra yuzumde pul pul duruyor. Halbuki cildime nemlendirici suruyorum oncesinde ve cildim kuru da degildir. Lancome'un pudrasiyla sonuc gayet iyiyken MAc pudra facia resmen, benim tenime uymadi nedense.

MAC studio fix'i bugun yuzumde denettirdim, kalitesi cok hosuma gitti. Elimdeki pudra bitince gidip almayi dusunuyorum. Max Factor hakkinda hicbir fikrim yok.

kızlar karar veremedim maybelline kullanıyodum hiç hoşuma gitmedi.max factor lasting mi alsam mac studio fix mi bi türlü karar veremedim.yağlı bi cildim var.Max factor lasting ve creme puff u birlikte alsam üst üste uygulayabilir miyim.kapatıcılık özelliği iyi bişey olsun istiyorum ama fazla uçuk fiyatlarda bişeyde almak istemiyorum.50-60 lira verebilirim ancak.
bu deveyle cuceyı ayıramamak gbı bır soru canım. cogu ürününü kullandım mac ın en guzelı.

hiç bi ürüünü biri tavsiye etti onda güzel durdu die alamazsınız,bu bir vücut kremi bile olsa..herkesin cild tipi ph derecesi farklıdır,mutlaka denetmelisiniz ürünleri ve 1 gün yüzünüzde durmalı!ben hiç bir ürünü aynı gün almam emin değilsem..seneler önce loreal true match pudra cildime çok yakışıyordu çok severek kulandım,geçenlerde tekrar denedim inanılmaz fark var pul pul oldu demekki cilt tipim değişmiş..denemeden hiç birşey almayın derim..

X