Makyaj Ürünleri mac mi inglot mu minerals mi? veya baska onerileriniz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
taylora mı mail attın canım? taylora attıysan onlar biraz geç cevap veriyo sanırım saat farkından felan dolayı..ama türkiye'ye gönderiyolar yani ben 2 kez sipariş verdim..ve elime ulaştı..

evet taylora attım. anladım bekleyelim bakalım :) sağolasın
bugunde mac e gittim. yaa palete 110 milyon dedi farlar 33 biliyordum zatende. almadım macten bişi belki baska zaman. butce ayıramadım cok pahalı

evet mac çok güzel ama çok pahalı ya...ama eğer çok istersen strawberrye bazı ürünleri geliyo orda burdan daha ucuz ..istersen oraya bakabilirsin canım..bir de ebaye felan bakabilirsin..bazı ürünlerin kargosu çok az oluyor..fiyatlar da buraya göre çok uygun..

kibelecim cevap geldi shipping sormustum sanırım ısmarladıgım urun sayısına gore değişiyormus yada ben oylede anlamıs olabilirm :)

evet canım ısmarladığın ürün sayısına göre değişiyor..ben sampleları aldıgımda 2 küsür dolar felan ödemiştim sanırım yanlış hatırlamıyorsam..sen ne alacaksın?sample mı alıcan sen de???

yok jnm bi kac tane sample diğerleri hep ürün olcak. cok mu pahalıya gelir :KK43: arkadaslarla birleştik 15 urun falan alcaz 5 tanede sample sayılır

yok canım bence pahalı olmaz..hatta arkadaşlarla birleşmek çok iyi fikir bence öyle daha iyi oluyor..e şimdiden hayırlı olsun o zaman cnm güle güle kullan...

freebies olayıda varmıs cok hosuma gitti belli bir fiyattan sonra hediyede veriyorlar belki kabukimi bedava alabilcem cok sevindim :)

evet taylora attım. anladım bekleyelim bakalım :) sağolasın
bugunde mac e gittim. yaa palete 110 milyon dedi farlar 33 biliyordum zatende. almadım macten bişi belki baska zaman. butce ayıramadım cok pahalı

evet canım mac inglot gibi markaların paletleri pahalı. ama pudra ve allık için değer. far için biraz pahalı kaçıyor. taylor a bende baktım fiyatlar çok makul geldi bana. bende alcam sanırım. bide far olarak beyu ya bi bak. çok güzel farları ipek gibi. tavsiye ederim.kaydirigubbakcemile5

beyuyu bir yere sordum gecen gun kadın o ne der gibi suratıma baktı. nerelerdde satılıyor? kalemine bakcıaktım. farlar taylordan :KK70:

beyuyu bir yere sordum gecen gun kadın o ne der gibi suratıma baktı. nerelerdde satılıyor? kalemine bakcıaktım. farlar taylordan :KK70:

canım beyu baya iyi bi marka ama yeni geldiği için ( gerçi oldu baya ama) yoktur. ama innovanın göz kalemi de aynı beyu ile. prestige diye de bi marka var o da aynı. yani beyu innova ve prestige göz kalemleri aynı kalitede. iyi günlerde kullan canım malzemelerinihihoyyyt

kızlar bişiy sorcam mac ın fondoteni çok duydum ama istanbul da nerde bulabilirim mac ürünleri satan yer....

artnet'in pudra fırçası kabuki mi bilen varmı? bugün baktım üstünde öle bişey yazmıyodu ama satıcı bana öyle dedi acaba satmak içinmi dedi ya,nolur acele cvp yarın almam lazımm

X