Makyaj Ürünleri mac mi inglot mu minerals mi? veya baska onerileriniz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

lucifern

LiLith..
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
589
1
35
arkadaslar cuma alışverişe gidicem ve biraz makyaj malzemesi istiyorum ama hangi marka alıcagıma karar veremedim. yani şimdiye kadar bu saydıklarımın hiç birini kullanmadım hep max factor kullanıyordum.

öncelikle fondaten allık birde akmayan bir göz kalemi istiyorum.
mac in farlarını oneriyorlar paletli olması hosuma gitti. ama siz kullanıcıların yorumu benim için cok onemli. i.d mineralste fırca gördüm ama cok pahalıydı aynı kalitede baska marka onerebilirmisiniz allık için veya fondaten için fırca.

kızlar şimdiden tesekkürler

arkadaslar cuma alışverişe gidicem ve biraz makyaj malzemesi istiyorum ama hangi marka alıcagıma karar veremedim. yani şimdiye kadar bu saydıklarımın hiç birini kullanmadım hep max factor kullanıyordum.

öncelikle fondaten allık birde akmayan bir göz kalemi istiyorum.
mac in farlarını oneriyorlar paletli olması hosuma gitti. ama siz kullanıcıların yorumu benim için cok onemli. i.d mineralste fırca gördüm ama cok pahalıydı aynı kalitede baska marka onerebilirmisiniz allık için veya fondaten için fırca.

kızlar şimdiden tesekkürler

valla canım mac ında inglotunda güzel ama ben olsam inglot alırdım. çünkü paletleri ve mıknatıslı oluşu çok pratik. üstelik çok güzel dokusu var. minerals kullanmadım bilmiyorum. fondöten olarakda ben şu an bodyshop kullanıyuorum çok hafif ve doğal duruyor. allıkda aynı şekilde bodyshop. akmayan aklem ise kesinlikle hepsini denemiş biri olarak beyu, innova,prestige ve dioru öneririm. beyu nun bi füme kalemi var acayip güzel siyah gibi çok sırtımıyor. zor çıkıyo valla gözden.allık ve fondöten için fırçalarım innova artnet ve bodyshop. kesinlikle innovanın allık ve fondöten fıçasını öneririm. hem geniş bol tüylü hemde ben fondöten fırçasını maskade de kullanıyorum hiççç bişey olmuyor. fiyatı14-20 arasıydı.kaydirigubbakcemile5

bence mineral makyaj yapmak cilt için en sağlıklısı. mineral ürünlerin içinde cilde zararlı olcak maddeler, alerjik maddeler, kanserojen maddeler vs neredeyse hiç yok. ben de mineral makyaja geçiş yapmaya karar verdim, tabi bodyshopımdan asla vazgeçemem :KK70: mac in kapatıcısı ve farları çok iyi. inglotun farlar çok güzel, dokusu gerçekten çok hoş böyle ipek gibi yumuşacık :asigim: inglottan far fırçası da aldım geçenlerde o da gayet güzel, kesinlikle dökülme vs olayı yok ve yumuşacık. allık olaraksa kesinlikle bodyshop ın toz allıklarını tavsiye ederim, mükemmeller tek kelimeyle, bitirmek üzere olduğum 3. bodyshop allığım, bunu keşfetmeden önce birsürü marka denedim, hiçbiri bodyshop ın yanına bile yaklaşamazdı. :lepi:

valla canım mac ında inglotunda güzel ama ben olsam inglot alırdım. çünkü paletleri ve mıknatıslı oluşu çok pratik. üstelik çok güzel dokusu var. minerals kullanmadım bilmiyorum. fondöten olarakda ben şu an bodyshop kullanıyuorum çok hafif ve doğal duruyor. allıkda aynı şekilde bodyshop. akmayan aklem ise kesinlikle hepsini denemiş biri olarak beyu, innova,prestige ve dioru öneririm. beyu nun bi füme kalemi var acayip güzel siyah gibi çok sırtımıyor. zor çıkıyo valla gözden.allık ve fondöten için fırçalarım innova artnet ve bodyshop. kesinlikle innovanın allık ve fondöten fıçasını öneririm. hem geniş bol tüylü hemde ben fondöten fırçasını maskade de kullanıyorum hiççç bişey olmuyor. fiyatı14-20 arasıydı.kaydirigubbakcemile5
peki canım beyu ila innovayı nerde bulabilirim. inglot benim gitcegim alısverşi merkezinde yokmus? m.a.c ten farlarımı ( mac in kilerde mıknatıslı diye duymustum ama ) body shoptan allıgımı alsam :) fırcayla kalem kalıor :)

peki canım beyu ila innovayı nerde bulabilirim. inglot benim gitcegim alısverşi merkezinde yokmus? m.a.c ten farlarımı ( mac in kilerde mıknatıslı diye duymustum ama ) body shoptan allıgımı alsam :) fırcayla kalem kalıor :)

canım beyu ile innova büyük bir parfümeride bulunur sanırım. izmir ankara isatnbulda kullanan arkadaşlar varda sanırım sakaryadasın orda nerde vardır bilmiyorum. bak mesela beyu nun da farları dehşet güzel. zaten mac la inglotla aynı fiyata geliyo hemen hemen. 3 lü farını 36 ya almıştım ben. ama gerçekten dehşet güzel.bak bodyshop ile innovaya bak fırçalara ki zaten onalrda vardır büyk bi farfümeride. karşılaştır öyle al kaydirigubbakcemile5

kesinlikle mac derim ben,herşeyi mukemmel,ozellikle pigmentleri cok kalıcı ve pırıl pırıl,rimellerinden de memnun kaldm ve rimel fiyatları 28 ytl,studio fix compact fondoteni zaten tartısılmaz dunyada bile en cok satanlar listesinde,goz kalemleri cok kalıcı,rujları dovme gibi asla dudaktan cıkmıyor,kapatıcıları asla birikme yapmıyor,kısaca cok profosyonel bir marka :içelim:

kesinlikle mac derim ben,herşeyi mukemmel,ozellikle pigmentleri cok kalıcı ve pırıl pırıl,rimellerinden de memnun kaldm ve rimel fiyatları 28 ytl,studio fix compact fondoteni zaten tartısılmaz dunyada bile en cok satanlar listesinde,goz kalemleri cok kalıcı,rujları dovme gibi asla dudaktan cıkmıyor,kapatıcıları asla birikme yapmıyor,kısaca cok profosyonel bir marka :içelim:

ya bende şöyle kalıcı ruj istiyorum. max factorün vardı
29 ytl. acaba mac dan mı alsam bende

canım bende ı.d ürünlerini kullanıyorum çok memnunum....pahalı ama inan verdiğine değiyor eğer cildine değer veriyorsan ı.d derim.

arkadaşlar ben hiç kullanmadım ama alışveriş mağazalarınga MAC VE İNGLOT U görüyorumve renk renk farlar,rujlar,..........vb.acaba fiyatları nasıl?mesela mac da kapatıcının fiyatı ne kadar

ya bende şöyle kalıcı ruj istiyorum. max factorün vardı
29 ytl. acaba mac dan mı alsam bende

cnm mac al bence,bende iki tane ruju var ve acayip kalıcılar hem de fiyatları cok uygun 33ytl:eek::sm_cool:
genl olarak yazmam gerekirse
mac de fondotenler 55 58 ytl arası
pudralar da aynı sekilde 55 58 arası
mac pigment farlar 48ytl rimeller 28 ytl
kapatıcılar 40ytl civarı goz kalemleri 33 42arası
allıklar 48 ytl

cnm mac al bence,bende iki tane ruju var ve acayip kalıcılar hem de fiyatları cok uygun 33ytl:eek::sm_cool:
genl olarak yazmam gerekirse
mac de fondotenler 55 58 ytl arası
pudralar da aynı sekilde 55 58 arası
mac pigment farlar 48ytl rimeller 28 ytl
kapatıcılar 40ytl civarı goz kalemleri 33 42arası
allıklar 48 ytl

tşkler canım gideyimde bi deneyeyim bakalım hihoyyyt

canım ben sakaryadayım da yarın istanbula gidicem işte ordan mac far ve innova kalem alırım o zmn. allık ve fondoten ve fırcayı taylor mineralden sipariş vericem canım inş.

canım ben sakaryadayım da yarın istanbula gidicem işte ordan mac far ve innova kalem alırım o zmn. allık ve fondoten ve fırcayı taylor mineralden sipariş vericem canım inş.

ya bende taylora bak tım ama hiç kullnamadım falan merak ediyrum. sen al bi bakalım. bize de fikir ver. iyi alışverişler şimdiden

kızlar ben taylorun pudrasını kullanıyorum..kabukiyi de ordan almıştım.. ikisinden de çok memnunum..ve bence burada satılan minerallere göre fiyatı da çok uygun..

kızlar ben taylorun pudrasını kullanıyorum..kabukiyi de ordan almıştım.. ikisinden de çok memnunum..ve bence burada satılan minerallere göre fiyatı da çok uygun..

ya kullanışı zor mu?? bende merak ediyorum ama şimdi alırım kullanamam. cildim alerjik seçerek alıyorum bazen çöpe gidiyo-tatlicadiarzu-

yok canım neden zor olsun ki.. bi kere çok az miktarıyla mükemmel kapatma sağlıyor..ama normal fırçalarla çok dökülüyor..o yüzden kabuki şart gibi..

yok canım neden zor olsun ki.. bi kere çok az miktarıyla mükemmel kapatma sağlıyor..ama normal fırçalarla çok dökülüyor..o yüzden kabuki şart gibi..

tşkler canım. hem kendi fırçaları daha ucuzmuş benim aldıklarımdan. olmadı tester isticem bi deneyeyim bakayım. çok sagol Şeniz

evet canım öyle yap..ben de ilk başta tester istemiştim..ama eline ulaşması baya zaman alıyor ya :KK43: ilk siparişimde yani testerlarda 1 ayı geçmişti nerdeyse ama 2. siparişimde yani pudra ve kabukide 20 günde elimde olmuştu...

kibele ben mail attım ama cvp gelmedi henuz. acaba kendimi tam ifade edemedim mi :) turkiyeye getiriyorlar dimi ?

X