Makyaj Ürünleri Mac makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
diyarbakırdayız.araştırdık burada mac makyaj ürünleri satan yer yok bu yüzden internetten araştırmak istedim.

Merhabalar...

Iki gun once MAc urunleriyle makyaj yapan bir salondan makyaj egitimine gittim.
Daha once MAC urunlerini hic kullanmamistim kendime gore bir iki fircam da vardi ama genelde elimi kullaniyordum.

Egitim sonrasinda cok fena para harcadim ama egitmenin aldigim urunleri kullanma zamani icin soyledikleri dogru ise hic de pahaliya gelmedi..

Neler aldim yazayim hemen:

MAc 130 firca: Bunu concealer+pudra + isiltili pudra ve allik icin kullanabilecegimi soyledi
Mac 219 firca: Farin ikici tonunu surmek ve kalemi dagitmak icin
Mac 239 firca: Tum goz kapagina vaz tonu surmek icin
Mac 217 firca: Farlarin renk gecislerini ayarlamak ve golge icin
Mac 263 firca: Eyeliner

Far Texture Velvet(kahve turuncu arasi)
Concealer NW25
Eyeliner (onceki sayfalarda resmi olan)
Isiltili pudra(Mineralli SPF35 korumali Gold Deposit)
Pudra (Mineralli Medium Natural)
NEmlendirici Prep+Prime(Skin Base Visage)
Kalem Mambo(kahverengi)
Rimel(Zoom Fast Black Lash

Nars Marka ciftli Klimanjaro far

Simdi de hazir yerini bulmusken yoruma geleyim.. Far fircalarini abarttim sanirim ama adamin yaptigi makyaj sonrasi hepsini aliverdim..:)
Gozlerim mavi ama vurgulama yapmayi beceremiyordum onu nasil yapacagimi ogrendim.. KAlem kesinlikle kahve olmaliymis ve eyeliner kullanmam gerekiyormus ki eyeline benim kabusumdur.

Ama dun kendi kendime makyaj yapinca eyeliner super oldu o firca ve urunle gercekten yapabildm.
Hatta arkadaslarim da bugun ayri bir guzellik var sende dediler. Demek ki oluyormus..

Makyaj yapan kisinin dedigi guzel makyaj icin onemli olanin fircalar olmasi ki aldigim fircalar gercekten farkediyor bir kere yumusaciklar.

Bir de fircalari kullanan arkadaslar belki biliyordur ama paylasayim fircalari ayda bir defa kremli sampuan ile yikarsak omur boyu kullanabilirmisiz.

Benim tenimde kapatilacak birsey olmadigindan - sadece yanaklarim cabuk kizariyor o da ten rengimin cok acik olmasindanmis- concealer i yuzune de uygulayabilirsin fondotene gerek yok dedi..

Sorularim oldugunda da kapisina dayanabilirmisim ee o kadar para verdim heralde derdi..:))

Simdi ona da gidip sorucam ama bu isiltili pudra yi kullanmayi cok beceremedim..Fircayi ilk degsirdigim noktada kaliyor hepsi gibi.. Ama adam gayet guzel yapmisti bole parlak olmustu yuzum ama simli gibi de parlamiyordu.

Fikri olan var mi??

Bi de ebay'e bakayim ben gloss unu da cok begenmistim.. Aldigim urunler adamin dedigi hergun kullanirsam en az iki sene yetermis.. Ole 6 ay sonra atin gibi birsey yok diyo..

Bir de rimelini alan arkadaslar bana makyaj yapaken kullandigi maskaranin kutusu parlak renkli idi ama verdiginin kutusu mat.. Zoom Fast Black yaziyor kutuda acaba kutusu mu degisti yoksa yanlis mi verdi?? Henuz onu kullanmadim ama o surdugunde kesinikle super bir masakara idi..

Ayy ne cok ayzdim yaa....Kusuruma bakmayin..

mac çok iyi bir marka fakat etrafta bir sürü sahtesi var. çok dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

mac çok iyi bir marka fakat etrafta bir sürü sahtesi var. çok dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

evet maalesef etrafta cok fazla sahtesı var . hemen hemen cogu makyaj urununde oldudgu gıbı ...
zaten arada barız fıyat farkı var . ben pazarda gormustum sahte mac urunlerını
zaten bulundugum sehırde mac magazası ve % 30 ındırımım var o yuzden ıcım rahat
ama netten sıparıs eden arkadaslar ıyıce arastırıp alsınlar
sevgiler....

canım , yenı cıcılerını ıyı gunlerde kullan

icy
mac 130nolu fircayi ne kadara aldin?

70 ya da 80 tl ye aldim..Fazla urun olunca hepsinin fiyatini net hatirlamiyorum ama en pahaliya aldigim firca buydu. Duyunca cok pahali gelse de omur boyu kullanim icin ve cikardigi sonuc icin egrcekten deger..

Fircalar bence baya bi farketti makyajimda.. yuzune dokunusu super..

Güle güle kullan canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…