maalesef bu ayda hayal kırıklığı

peppecura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
167
5
kızlar dün o kadar ümitliydim ki maalesef bu ayda olmadı RABBİM ne dilerse o olur hakkımızda hayırlısı:1no2:

kızlar dün o kadar ümitliydim ki maalesef bu ayda olmadı RABBİM ne dilerse o olur hakkımızda hayırlısı:1no2:

Canım moralini bozma sürekli bir umut içinde yaşıyoruz ama Allah'ım burdan bebiş bekleyen herkesin dualarını kabul edeceğine inanıyorum. İlerleyen aylarda mutlaka sevindirici haberlerini alırız.

canım herşeyin bir vakti zamanı vardır böyle düşün ve sabret. sonuçta dünyaya bir hayat bahşetmek rabbimin elinde biz aciz kullarız yapabileceğimiz dua ve sabırla sınırlı. Rabbim çok bekletmeden hayırlısıyla versin bebişini ve tüm isteyenlerinkini

biz o hayal kırıklığını her ay yaşadığımız için alıştık artık ben hiç takmıyorum bile sende öle yap oluruna bırak ne gün hesapla ne yöntem boşşverra.s.

canım hakkında hayırlısı ne zamansa o zaman muradın olsun bazı şeyleri biz bilemeyiz yanlız Allah bilir senin de anne olacağın vakti herşeyi kaderinde yazılıdır inşallah o güzel günler geldiğinde bu sıkıntılı günlerini tebessümle hatırlarsın,ümit etmeyi hiç bir zaman bırakma inşallah en güzel,hayırlı,sağlıklı şekilde muradına kısa zamanda kavuşursun.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım hayırlısı böyleymiş demekki sabret ve umut et unutmaki ALLAH sabredenlerin yanındadır inşallah tez zamnada meleğine kavuşursun..Rabbime gönülden boyun ey ben öyle yaptım ve hiç umut yokken meleğim geldi...

canım demek hayırlısı buymuş.bizdede aynı oluyor.her yeni gelen ay ümit bizim için.ümidimizi yitirmeyelim.rabbim elbette bizleride güldürecek.ama vakti gelince.vakti gelmeyince ne yaparsan yap.bide allah erteliyosa ondan mutlaka bi hayır vardır.hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.

X