LY% VE LYM YÜKSEKLİĞİ

Bicare58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2021
323
50
50
Nerden baslasam bilemiyorum. Ly% 48.t ylm 4.53 bu değerlere aile doktoru ve dahiliye doktoru normal derken hemotoloji aksini dusunuyor. Psikolojim berbat. Netten baktiğımda hep kötü şeyler yazıyor bilen varsa Allah rızası için cevap yazsın. Bu iki değer hep dilim varmiyor kötü bir hastalıkta mi yukselir. Bir kaç seferdir verdiğim kanda referans dışı çikiyor ve ben çok korkuyorum

Aksini dusunuyor demissiniz de ne dedi? Aksini dusunuyorsa size baska terkikler de yaptirmali. Bu koyu bir sey deyip yollamaz ki. Size ne dendi de panik oldunuz? Ayrintili bir tetkik mi istedi?

Aksini dusunuyor demissiniz de ne dedi? Aksini dusunuyorsa size baska terkikler de yaptirmali. Bu koyu bir sey deyip yollamaz ki. Size ne dendi de panik oldunuz? Ayrintili bir tetkik mi istedi?
Bir çok genetik istendi verdim sonuclar temiz geldi. Ama bunun yuksekligi netten baktigimda hep kotü şeyler yaziyor

Ilk defa böyle yüksek çıktı. Tmm lym bir enfeksiyonda yukselebilirmis ama yüzdesi biraz moralimi bozdu

Anladim ama ne kadar yuksekse teklikeli? Doktor terkik istemis bir sey cikmamis cok sukur. Riskli bir sey gorse gene isterdi. Bence 1 ay sonra tekrar baktirin belki kendi kendine duser. Yada icinizi rahatlatacaksa bir hemotologa daha gorunun. Ama doktor suphelenip tetkik istemis ve onlar cikmamis bu iyi bir haber

X