Lütfennn yardimci olurmusunuz:(

sena04

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Mart 2008
26
8
merhabalar arkadaşlar sizden bi konuda yardım isticem.
adetim bugün itibariyle 5 gün gecikti. 3 gün geciktiğinde idrar testi yaptım ve negatif çıktı. Sonra inanmadım hastaneye gidip kanda gebelik testi yaptırdım o da b-hcg<2.0 yazıyordu.Bu ne anlama geliyor? :Hamile miyim değil miyim? Şu an hamile kalmayı istemiyorum.:jeyyar:

bildiğim kadarıyla b-hcg sonucuna göre hamile değilsin.İstemiyormuşsunda üzülmeyim o zaman

arkadaşım hamile olabilirsin. Değerin çok düşük ama geç döllenmeden dolayı olabilir. 2 gün sonra tekrar kan testi yaptırırsan anlayabilirsin. Hamileysen değerin artar. Allah hakkında hayırlısını nasip etsin.

hamile değilsin canım adetin başka sebeplerden dolayı gecikmiş olabilir stres gibi mesala

cnım hcgdüşük hamıle degılsın ama 2gun sora tekrar yaptır kanda hamileligi idrarda cıkması ıcın10gun gecmesı lasım adetının

canim bildiğim kadariyla hamilelik için sonucun 5 den fazla olmasi lazim hakkinda hayirlisi olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…