lutfenn bi bakarmisiniz??

brcnylmz88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2010
3
0
36
hamile olabilme ihtimali???!!!

Merhabalar... henuz iki aylik evliyim ve esimle cocuklari cok sevdigimizden ve hemen cocuk dusundugumuzden korunmuyoruz. Adet duzensizligi olan biriyim. Ancak son reglim 15 gun gecti. Yaklasik 12 gun once test yaptim silik bi cizgi gorur gibi oldum. Ertesi gun doktora gittim. Kan testi yapildi ama sonuc 0.16 yani negatifti. Alttan ultrasonla bakldi gebelik gorunmuyor dendi. Tarlusal ve iltihap icin aksef isimli antibiyotik verdi. Tarlusal biteli 5gun oldu ama henuz adet goremedim. Kasik agrilarim var ve daha da artiyo. Arada bi agri saplaniyo gibi. Mide bulantisi ve asiri uyku istegim var. Acaba.hamile.olabilirmiyim??

Güzelim aynı senin durumunu yaşıyorum ve bu belirsizlik beni öldürecek bir bilen birşey yazsa çok mutlu olacağım ama kimse de birşey yazmadı ;(

Dun bi ihtimal idrar testi yaptirdim. Veee sonuc pozitif. Gozlerime inanamadim. Ardindan hemen kan testi ve deger 1553. Bgnde Allaha cok sukur bebisimi gordum. Yaklasik 4 haftalik. Cok mutluyum. Ins sende hamilesindir... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…