lütfenbana cevap yazın zor durumdayım

• Konu Sahibi izmirzeynepelif
  • Başlangıç Tarihi
I

izmirzeynepelif

Ziyaretçi
en son 11 şubatta hasta oldum normaldede 10 gün sonra hastalandığım için dikkat etmedim 25 subatta doktorum yumurta yok ama hamile kalamazsınız anlamına gelmez dedi siz devam edin tedaviye dedi devam ettik 24 martta hamile olduğunmu öğrendim bende kan pıhtılaşması var doktorum hemen iğne tedavisine başladı o ğün 4 hafta 1 günlüktü sadece kese göründü bir hafta sonra üniversite hastanesinde 7 haftalık göründü ve içi boştu yardımçı doçent büyük ihtimal boş gebelik dedi çok üzüldük kendi doktorum ise daha küçük olduğunu ve 12 nisana kadar bekleyelim dedi kime inanıcagımıza şaşırdık bir ebe pır pır hesabıyla hesapladı daha küçük 6 hafta 5 günlük dedi 7.haftadan sonra görünür dedi boş gebelik olmasından çok korkuyorum böyle bi durum yaşayan var mı bebek ne zaman görünüyor vajinal ultrasonda .....

cnm ben yumurtlama günüm geçtikten sonra adetime yakın bi zamnda birleşmemiz oldu ve ben hamile kaldım fakat boş gebelikti bu da kesin olarak 8 haftadan sonra belli oldu dr sürekli keseyi takip etti fakat kalp atımın göremedi 9 haftalıkken kürtaj oldum çünkü dr belki geç döllenmedir die bekledi fakat şimdi 3 buçuk aylık hamileyim herşeyin hayırlısı güzelim umarım herşey yolunda gider dualarım seninle seni çok ii anlıyorum kendini strese sokma güzel düşün güzel olsun...

canım bence cok erken insallah kötü bişey yoktur hemen kendini üzme allah saglıklısıyla kucagına almayı nasip eder insallah sen kendi doktorunu dinle cok erken daha görünmesi için bi kac hafta daha beklemelisn bence öptüm herseyin hayırlısını dile dile canım allah yanında olsun

CANIM UZULME ayni sorunu bende yasadim.
kan pihtilasmasi var bendeede 3 dusuk yaptim.
moalini yuksek tut

en son 11 şubatta hasta oldum normaldede 10 gün sonra hastalandığım için dikkat etmedim 25 subatta doktorum yumurta yok ama hamile kalamazsınız anlamına gelmez dedi siz devam edin tedaviye dedi devam ettik 24 martta hamile olduğunmu öğrendim bende kan pıhtılaşması var doktorum hemen iğne tedavisine başladı o ğün 4 hafta 1 günlüktü sadece kese göründü bir hafta sonra üniversite hastanesinde 7 haftalık göründü ve içi boştu yardımçı doçent büyük ihtimal boş gebelik dedi çok üzüldük kendi doktorum ise daha küçük olduğunu ve 12 nisana kadar bekleyelim dedi kime inanıcagımıza şaşırdık bir ebe pır pır hesabıyla hesapladı daha küçük 6 hafta 5 günlük dedi 7.haftadan sonra görünür dedi boş gebelik olmasından çok korkuyorum böyle bi durum yaşayan var mı bebek ne zaman görünüyor vajinal ultrasonda .....

canım hemen kürtaj yaptırma..benim bild,iğim 9-10 haftalıkken aşağı yukarı anlaşılıyo..kendini strese sokma ..ben cok dr değiştirdim..hepsi farklı şeyler söylüyodu..biraz bekle bence...

canım bence başka bir doktor araştır iyi bir dr. hemen kürtaj olma bekle birz geçsin geç döllenme ise belki geç oluşur bebişin. Allah yardımcın olsun canımm

hepinize çok teşekkür ederim lütfen bana dua edin bu gün perşembe ben pazar günü doktora gidicem bir türlü vakit geçmiyor tekrar teşekkürler

canım dualarımız seninle üzme kendini geçen sene yengemdede aynısı oldu dr. boş gebelikten şüphelendi ve kalp atışlarını duymadığını söyledi ve 8 haftalıktı hemen ertesi gün başka dr gitti ve kalp atışlarınıda duyduk bebeğide gördük ve şuan yiyeğim 6 aylık allahım isteyen herkese bu güzelliği tattırır inşallah

canım ben gebeliğimde 5 haftalık gittiğimde sadece kese vardı 7 haftalıkken bebek değil de kalp atışı pıtpıtlıyodu....... bölelikle bebişin varlığını onaylamış olduk. bencee en az 7. haftayı geçene kadar paniklicek bişi yok.... 7 . haftadan sonra kalp atışını duymazsanız belkii endişe edebilrisin bence.....

teşekkürler hepinizin yazdıkları bana moral verdi biraz olsun ben artık sadece dua ediyorum yapacağımız bişey yok beklicez zor olacak ama güzel olsun işallah

X