Lütfen yardımcı olur musunuz?

fataldanger

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.622
1.121
Arkadaşlar merhaba, ben son zamanlarda çok kilo aldım. Çok mutsuzum. 75 kiloyum ve 5 kilo vermek istiyorum. Zayıf olmayı istemiyorum, balık etliliği seviyorum ama 75 de biraz fazla.Benim için ideal 60-70 arası. Fakat ben diyet listelerine, rejimlere uymakta çok sıkıntı çeken bir insanım, yapamıyorum. Böyle bildiğiniz zayıflatan, hızlı kilo verdiren bir şey var mıdır? Bu bir aktar ürünü de olabilir bir tür çay da olabilir, kilo verdirecek herhangi bir ürün de, yöntem de. Bugün uzun zaman sonra ilk kez pantolonumu giydim, aynada gördüğüm şey moralimi çok bozdu. Kilolarım resmen fışkırıyordu pantolonumdan. Yardım eder misiniz lütfen çok mutsuzum. Kilo verdirmede etkisini gördüğünüz bildiğiniz ne varsa yazın lütfen. Teşekkürler..

Ben akşam yemeklerini yemesem hep zayıflardim. Ekmek diyetide olur. Başarirsaniz yemek yiyin ama ekmek asla yemegin buda 1ayda cok fark ediyor.

Soppia diye bir çay var. İnternetten bakıp inceleyin (benim arkadaşım satıyordu kendi kullanıyor diye ben ondan almıştım) ister nette bulduğunuz kişiden alın) isterseniz içeriğine bakıp otları alıp birleştirin (sadece birleştirirseniz de otların etkisine netten bakıp ona göre karıştırın çünkü mesela biberiye kilo verdirirken tansiyonda yükseltiyor gibi) hem inceltici etkisi var hem de iştahı kesiyor.

Soppia diye bir çay var. İnternetten bakıp inceleyin (benim arkadaşım satıyordu kendi kullanıyor diye ben ondan almıştım) ister nette bulduğunuz kişiden alın) isterseniz içeriğine bakıp otları alıp birleştirin (sadece birleştirirseniz de otların etkisine netten bakıp ona göre karıştırın çünkü mesela biberiye kilo verdirirken tansiyonda yükseltiyor gibi) hem inceltici etkisi var hem de iştahı kesiyor.

Siz de bundan kullanıp kilo verdiniz mi?

Siz de bundan kullanıp kilo verdiniz mi?
Şöyle ben 18 marttan bu yana şu an 18 kilo verdim ama 7-8 kilo verdikten sonra takılmıştım daha öncede arkadaşımın bu çayla kilo verdiğini biliyordum plato dönemini yıkmak ve o aralar tutamadığım boğazımı tutmak için başladım, birde karantina dolayısıyla spor yapmıyordum yapsamda 15 dk ve vermeye başlamışken almaktan korktuğum için başladım evet çaydan sonra 10 kilo civarında verdim ama direk çaya da bağlayamam bunu yine şeker tüketmedim mesela ekmek yemedim vs ama daha kolay oldu çünkü iştahım kapalıydı. Çayın ağızda bıraktıgı tat sürekli su içirip tuvalete çıkarıyor.

Şöyle ben 18 marttan bu yana şu an 18 kilo verdim ama 7-8 kilo verdikten sonra takılmıştım daha öncede arkadaşımın bu çayla kilo verdiğini biliyordum plato dönemini yıkmak ve o aralar tutamadığım boğazımı tutmak için başladım, birde karantina dolayısıyla spor yapmıyordum yapsamda 15 dk ve vermeye başlamışken almaktan korktuğum için başladım evet çaydan sonra 10 kilo civarında verdim ama direk çaya da bağlayamam bunu yine şeker tüketmedim mesela ekmek yemedim vs ama daha kolay oldu çünkü iştahım kapalıydı. Çayın ağızda bıraktıgı tat sürekli su içirip tuvalete çıkarıyor.
Çok özür dileyerek 18 ocaktan bu yana👌🏻👌🏻👌🏻Yanlış yazdım

Çok özür dileyerek 18 ocaktan bu yana👌🏻👌🏻👌🏻Yanlış yazdım

Dediğiniz çayı internetten araştırayım dedim. Zayıflama çayı değil ölüm çayı falan yazmışlar. Bu tip zayıflama çayı kullanıp ölen çokmuş. Öyle olunca kesinlikle kullanmaya cesaret edemem herhalde. Şişmanlık ölmekten iyidir :)

Son düzenleme:
Dediğiniz çayı internetten araştırayım dedim. Zayıflama çayı değil ölüm çayı falan yazmışlar. Bu tip zayıflama çayı kullanıp ölen çokmuş. Öyle olunca kesinlikle kullanmaya cesaret edemem herhalde. Şişmanlık ölmekten iyidir :)
Aaaa şaşırdım. Bende bakayım hatta öyle bişey varsa kesinlikle önermeyeyim bir daha. Ben araştırmadım dediğim gibi arkadaşım kullanınca alıp kullandım direk.

Ben öyle bişey bulmadım hatta şikayet bile yazdığınızda bişey çıkmıyor. Bu arada bu sayfada kullananlar varmış dikkat Etmemiştim bakın isterseniz yorumlarına

ama o dediğiniz çaydan gerçekten korktum. direk "öldüren zayıflama çayı" gibi manşetler çıktı sayfada
Paylaşmanız mümkün mü? Soppia değil mi ürün? Çünkü tekrar sipariş vermeyi düşünüyorum. Gerçi ben memnun kaldım enerjimi düşürmeden çok güzel sıkılaştırdı beni.

Paylaşmanız mümkün mü? Soppia değil mi ürün? Çünkü tekrar sipariş vermeyi düşünüyorum. Gerçi ben memnun kaldım enerjimi düşürmeden çok güzel sıkılaştırdı beni.

Bakın soppia çayı diye arattığımda direkt şu ekran çıkıyor:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakın soppia çayı diye arattığımda direkt şu ekran çıkıyor:

Eki Görüntüle 2640040
Evet ama orda bitki çayı diyor reklam vermiyor. Birde soppia hiç bir ünlü tarafından reklamı yapılan bir ürün değil. Neyse ama tabiki benim kefil olabileceğim bir üründe değil ben kullanıcıyım sonuçta. Teşekkür ederim paylaşım için.

maydonoz kaynat iç ödemleri atar bide çok su iç ekmeği kes ama açık söyleyebilirim ki porsiyonları küçültmeden kilo veremezsin

Başka bir yolu yordamı yok mu bunun? Diyet konusunda yeterince kıstım uzun süredir zaten. O yüzden alternatif bir ürün arıyorum.

Kefirle zayıflama diye bir şey vardı denemedim ama kefirin faydalı olduğunu söylüyorlardı bir araştırın isterseniz

X