Lütfen Yardimci Olun

E

EU1

Ziyaretçi
uzun zamandır siteyi ziyaret edemiyordum.aslında yardımınıza ihtiyacım var.eşimle bebek yapmaya karar verdik.en son agustosun 14de regl oldum şuandada hiç bi belirti yok.lütfen yardımcı olun...

hayırlı olsun canım ,ınşallah en yakın zamnda hamıle kalırsın
14 unde ıse su anda ancak kan testınde gebelık olup olmadıgı bellı olur ,bır kac gun beklersen ıdrarda cıkabılır,su anda belırtı olmayabılır herkesde farklı oluyor

BENCEDE DAHA BEKLEMELİSİN CANIM DAHA REGL DÖNEMİNE 2 GÜN VAR BELKİ KAN TESTİ YAPTIRIRSAN ÇIKABİLİR AMA YİNEDE BENCE BEKLEMELİSİN EN AZINDAN REGLİNDEN BİR KAÇ GÜN GEÇSİN

canım inşallah hamişsindir benim adet tarihim de bugün ama daha olmadım adet öncesi göğüslerim şişer ve acırdı ama bu ay hiç böyle olmadı,18 ne kadar bekleyeceğim test için,inşallah sen hamişsindir canım

benim adet tarihimde 14 ağustostı ama o gün olmadım ve şuan 7 haftalık hamileyim inşallah sen de hamilesindir canım

çok sevindim canım.inşallah bende bu mutlulugu tadarım

evet benimde adetime yakın bazı deyişiklikler oluyodu şimdi bişey hissedemiyorum psikolojikmen etkileniyoruz herhalde.inşallah hayırlısı olur

HAYIRLISINI DİLE TATLIM
BEKLEMEK ÇOK ZOR AMA....
BEKLEMEKTEN BAŞKADA ÇAREMİZ YOK NE YAZIKKİ....

hayırlısı inşallah hamılesındır oncelıkle sakın ol hamıle degılsen bıle acaba bu ay hamıle kalcakmıyım dıye stres yapma kan testı yaptır bakalım onda kesın cıkar sonuç allah gonlune gore versın canım:1hug:

canım benimde ağustosun 15. i regl tarihim seni çok iyi anlıyorum ama sabretmelisin ben kendime söz verdim regl günüme kadar test yok.inşallah sende bende ve bekleyen tüm arkadaşlarda bu ay hamiş olurlar.sevgiler...

X