Lütfen yardımcı olun Yumurtam 18 mm kendiliğinden çatlar mı

ZUB344

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2022
308
0
29
Merhabalar PCO liyim yumurtam gelişmiyor klomen kullandım gelişmedi onun üzerine 7 günde iğne tedavisi uygulandı 2 hafta sonra 18 mm ulaştım en büyügu o ardından 3 tane daha gelişiyor dedi çatlatma iğnesi vermedi ilişkiye devam edin dedi sizce kendiliğinden catlarmi çatlamama ihtimali var mı bu büyüklükte lütfen yardımcı olun..

Bol bol havuç çiğ kabak çekirdeği tüket çatlamaya yardımcı olur onu doktorun daha iyi bilmesi gerekir blki bı kaç mm daha büyümesini bekleyecek ama catlamama ihtimali de var

Normalde 18-20 mm iken çatlar ancak pcosta çatlamama durumu da olma ihtimali var tabi , inşallah çatlar siz bugünü de değerlendirin bence de. Hayırlısı olsun

Normalde 18-20 mm iken çatlar ancak pcosta çatlamama durumu da olma ihtimali var tabi , inşallah çatlar siz bugünü de değerlendirin bence de. Hayırlısı olsun
Aynen bende ondan korkuyorum ama doktor vermedi biliyordu PCO oldugumu daha fazla gelismesin dedi inşallah çatlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…