lütfen yardımcı olun hamile miyim ümitleniyorum hala

ensereh06

Guru
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2013
278
124
selam kızlar uzun süredir bu forumu okuyordum ama yeni üye oldum ben Haziran'da evlendim Mayıs'ta yasmin kullanmaya başlamıştım(adet düzensizliği için) bir aydan fazladır bıraktım bebek istiyoruz yasminden sonra adetim düzene girdi 21 ila 25 günde olmaya başladım kullanırken arkadaşlar Ağustos un 6sında ve 10 Ağustos ta ilişki ye girdik ve yumurtlama tarihine denk getirmeye çalıştık ilki 9. gün oldu ikincisi 14. gün ve ilk ilişkiden 7 gün geçmişti ikinci ilişkiden 3 gün geçmişti ve adetime 12 gün vardı ben kan testi yaptırdım bekleyemedim sonuç negatif çıktı değerim 1.20 bi kadın doğum uzmanına birisi sormuş demiş adetime 5 gün var kan testim 1.20 çıktı doktorda demiş çok erken yaptırmışsın adet gecikmesi olduğunda tekrar yaptır demiş kızlar şuan göğüslerim normalin 2 3 katı büyüklükte ve şiş uçları çok hassas renkleri koyu uçlarının ve mide bulantım oluyo baş ağrım ve baş dönmemde var baş dönmesi sık değil adetime 10 gün var ne yapayım umudumu bu ay ki denemelerim için kessem mi bir de ilk ilişki de spermler kısa sürede akmıştı ikincisinde hemen hemen hiç akmadı napayım hala umut var mı sizce

kızlar lütfen cevap yazın ihtiyacım var

kız çok sabırsızsın :) adetten 12 gün önce test yapılırmı hamile de olsan çikmazki en az 1 hafta daha bekle testi tekrar yap umarim hamilesındır. Ama belirtiler için daha çok çok erken 6. haftadan sonra başlıycak mide bulantilari yani adet gecikmesinden 2 hafta sonra...

kan testi adetinin gelmesinden 3 4 gün önce belli olabiliyor. idrar testi için adetinin 1 2 gün gecikmesini beklemen lazım. ben de yeni hamlieyim. bendeki en erken belirtiler. göğüslerim gözle görülür şekilde büyüdü ve çok hassaslaştı. çok sık acıkmaya başladım. adetime 3 4 gün kala sancılarım oldu ve belim çok ağrıdı. inş sen de hamilesindir cnm! haıyrlısı!!!:KK34:

Canim biz senin hamile olup olmadigini burdan bilemeyiz ki:KK34:birincisi daha coook erken test yaptim demissin ama kusura bakmada bu gece beraber olup bir iki gun sonra gebeli bilicek test daha henuz icad edilmedi .Belirtilerine gelince buyuk ihtimalle psikolojiktir cunku bu saydiklarin genelde 6 .haftadan sonra baslayan sikayetlerdir.Bence kendini bu Kadar kaptirip kafana takma hamile kalmanida strese girip zorlastirabilirsin.En kisa zamanda bi bebek sahibi olman dilegiyle

selam kızlar uzun süredir bu forumu okuyordum ama yeni üye oldum ben Haziran'da evlendim Mayıs'ta yasmin kullanmaya başlamıştım(adet düzensizliği için) bir aydan fazladır bıraktım bebek istiyoruz yasminden sonra adetim düzene girdi 21 ila 25 günde olmaya başladım kullanırken arkadaşlar Ağustos un 6sında ve 10 Ağustos ta ilişki ye girdik ve yumurtlama tarihine denk getirmeye çalıştık ilki 9. gün oldu ikincisi 14. gün ve ilk ilişkiden 7 gün geçmişti ikinci ilişkiden 3 gün geçmişti ve adetime 12 gün vardı ben kan testi yaptırdım bekleyemedim sonuç negatif çıktı değerim 1.20 bi kadın doğum uzmanına birisi sormuş demiş adetime 5 gün var kan testim 1.20 çıktı doktorda demiş çok erken yaptırmışsın adet gecikmesi olduğunda tekrar yaptır demiş kızlar şuan göğüslerim normalin 2 3 katı büyüklükte ve şiş uçları çok hassas renkleri koyu uçlarının ve mide bulantım oluyo baş ağrım ve baş dönmemde var baş dönmesi sık değil adetime 10 gün var ne yapayım umudumu bu ay ki denemelerim için kessem mi bir de ilk ilişki de spermler kısa sürede akmıştı ikincisinde hemen hemen hiç akmadı napayım hala umut var mı sizce

Ben sana kendimden bahsedeyim. Adet günümde kan testinde seninki gibi bi değer çıktı, tam hatırlamıyorum. Negatifti yani. Ben de Allah tarafından herhalde hiç moralimi bozmadım, biliyordum sanki... Adet günümden tam 1 hafta sonra, önce evde idrar testiyle, ardından da kan testiyle bebeğimin bizimle olduğunu öğrendik :KK16:

Çoook erken yaptırmışssın kan testini. Adet gününü beklemelisin. Benim adet günümde bile çıkmadı düşün. Geç döllenme olmuş çünkü. Tabi herkesin farklı ama yine de biraz daha sabır :KK34: İnşallah hamilesindir :KK49:

çok teşekkür ederim arkadaşlar hayırlısı olsun Allah bebek isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin adet günüm geçerse kan testini tekrarlıycam sonucunu yazarım buraya

Canim arkadaslar soylemis zaten cok erken test yaptirmissin bendede belirtiler cok erken olmustu goguslerim basim ve belimde agrilar coktu ama bende mide bunaltisi yoktu bence sen hamilesin test pozitif cikacaktir :)

sonuncu ilişkiden 12 gün sonra kan testi yapılmalı en erken.

canım bende 4 haftalık hamileyim ben adetimi 2 gün geçince idrar testi yaptım pozitif çıktı.6 gün geçincede kan testi yaptım pozitif ama öncesinde adetime 1 hafta kala acayip gögüslerim şiş ve ağrı vardı ve hafif bulantılarım vardı,adetime bi kaç gün kala adet sancısı gibi ağrılarım vardı umarım hamilesindir.adetini bi gün geçince kan ve idrar testi yaptır.

Arkadaslar benim adet donemimde 3 gun gecmisti sonra hamileyim diye umitlendim ve bugun adet oldum cok uzuldum ama adetim su an durdu ne yapsam bilemedim simdi bana akil verin

X