lütfen yardımcı olun acaba hamilemiyim :(:(:(

yvzeliha

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2014
6
1
32
mrb arkadaşlarr.. bu ay 11 inde adet olmam gerekiyodu fakat 10 gün adetim gecikti.. adet günüme 4 gün kala kanda negatif çıkmıştı.. ve adetim 10 gün geçtikten sonra hüsrana uğradımm :KK43: fakat ilk kanamam geldiğinde rengi açık pembe ve akıntılıydı. sonradan normal adet gibi oldum. normalde adetim 5 gün sürer bu sefer 5 günün sonunda 2 günde arada kahverengi lekelenmeler oldu.. adet olduğum gün sabah idrarda negatif çıkmıştı. ama uzun süredir belimde sırtımda ağrılar sürekli devam ediyo eğilemiyorum bile bazen :KK43: arada bacak ve başımda da ağrılarım oluyo. ve yine adet olacakmışım gibi ağrım oluyo,özellikle sol kasığımda ağrı hissediyorum. baş dönmesi ve halsizlik de arada oluyo.. sizce ne yapmalıyım kafam çok karışık,hem ruhen hem bedenen kendimi iyi hissetmiyorum:KK43::KK43::KK43::KK43: lütfen banada biraz yardım ediiinn :KK43:

canım ben hemen hemen benzerini yaşadım .. adetımın 7. gunu belım agrıdı goguslerım sıstı doktora gıttım erken yumurtlamamı oldu dıye gıttım yumurtam hemen kıste donusmustu:KK43: doktora gorun ıstersen

banada önceki ay kist var demişti doktor adette erir demişti adetim bittikten sonra gittim sadece 1 cm küçülmüş duruyo demişti. bu ay adetim geçtikten sonra başka bi doktora gittim kist falan yok tertemizsin gebeliğe engel bi durumunda yok dedi.. doktora gittikten 4-5 gün sonra bu şekilde adet oldum işte bilmiyorum kafam çok karışık :S :S

X