Lütfen yardım :(

andean

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2013
1.214
319
Hanımlar adetim bugün itibariyle 4 gün geçti. dün kan testi yaptırdım BHCG 27 çıktı. idrar testinde ise 2. çizgi anında silik de olsa çıkıyor. ama BHCG değeri bana çook düşük geldi

Yeni oluşan gebelikler de çift çizgisinin silik çıkması normal , bir hafta daha bekleyip tekrar testleri yenilemelisin.

Hayırlısı olsun ...

Yeni oluşan gebelikler de çift çizgisinin silik çıkması normal , bir hafta daha bekleyip tekrar testleri yenilemelisin.

Hayırlısı olsun ...

sağol cnm ama içimde kötü bir his var acaba kimyasal gebelik mi diye. gerçi adetimin üzerinden 4 gün geçti ama

sağol cnm ama içimde kötü bir his var acaba kimyasal gebelik mi diye. gerçi adetimin üzerinden 4 gün geçti ama

Geç döllenme olmuştur canım o yüzden değerin düşüktür. Benim arkadaşım 1 hafta geçince yaptırmıştı kan testini 15 gibi bişey çıkmıştı. Ama çok şükür şuan herşey yolunca hamileliği devam ediyor. Önemli olan ilk çıkan sonuç değil, düşük olması seni korkutmasın. Her 2 günde 2 katına çıkması önemli. Değerin düzenli olarak artarsa sorun yok.

Ben de adetimin üzerinden bir aydan fazla geçmişti test yaptım , değerler çok yüksekti , gittiğim de kese yoktu , boş gebelik olma olasılığı çok yüksek ama hemen almayalım keseyi , bir hafta bekleyelim dedi doktorum ve..... bir hafta sonra kalp atımlarını duydum..

Onun için moralini yüksek tut ,iyi düşün...iyi şeyler olsun...

hanımlar doktordan geliyorum. doktor baktı. çok yeni bir gebelik 2-3 haftalık büyük ihtimal dedi. yüzde 90 hamilesin %10 olmama ihtimali de var dedi. idrar testi yaptın mı diye sordu ben de 3 gündür yapıyorum bugünkü yaptığım daha belirgindi 2. çizgi diğer günlere göre dedim. bekleyelim dedi ama benim içim rahat etmez diye yarın kan testini tekrarlayalım dedim tamam dedi :) yani doktora ben teklif ettim inş yarın değer katlanır da içim rahat eder kızlar...

Allah hakkın da hayırlısını nasip etsin gönlüne göre versin Andean..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…