Lütfen yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fataldanger

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.610
1.113
Arkadaşlar GoldenRose'un bir ürünü acil olarak lazım ama Gratis Eve vb yerlerde bulamadım. Sanırım sadece golden roseun kendi mağazasında bulabilirim. Ankara'da nerede Golden Rose'un mağazası vardır bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Arama motoruna yazıp, enter a basın.

fataldanger,
yıllardır siteye üyesiniz site kurallarını bilmemenize imkan yok, başlığa “lütfen yardım” yazılmaz, başlık kuralı dahi var ve kural diyor ki:
“Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın silinebilir). Aksi halde yönetim tarafından müdahale edilebilir.”

“Forumumuz kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır. “

“Forum Kuralları dışında bölümlere ait özel kurallar bulunabilir. Başlık açılan bölüme ait özel kuralları okumanız ve bu kurallara uymanız gerekmektedir. “

“Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir.”

“Foruma üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.”

Yani üyeler konularını doğru bölümlere açmalıdır, doğru bölüme açılmayan konular taşınır ve üyeye kategori dışı konu cezası verilir.
“Üye cezalandırmasını forumun yöneticileri yapar. Yöneticiler isterlerse diğer yönetim grupları ile istişare yaparak fikirlerini alabilir. Ancak nihai karar organı forumun yöneticisine aittir.”

40 cezanızın 26 tanesi kategori dışı konu cezası ve siz son zamanlarda alakasız tüm konuları sürekli bdvye açıyorsunuz, ceza almanız da kurallar da durdurmuyor.

Bu sebeple imtiyaz kullanıp hem konunuzu kapatıyorum hem de 1 hafta banlama yapıyorum, Kazen beye şikayet hakkınız saklıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…