lütfen yardım sizce hamile miyim, değil miyim?

canım sabah aç karna ilk idrarınla yapsaydın çizgi çok daha koyu olacaktı.yediğin içtiğin besinler idrardaki hcg hormonunu düşürüyor .o yüzden bu kadar silik.
tekrar tebrikler.

benim de planım öyleydi ama dayanamadımki canım sabaha kadar :26: keşke bir test daha alsaymışım offf yaa neden şimdi gelirki bu aklıma... neyse kan testinde artık kesin sonucu alır burada paylaşırım mutlaka :KK70:

benden sana tavsiye eşine kızma erkekler bu konuda daha ilgisiz gibi davranıyo ama biz üzülmeyelim diye biz 7 senedir istiyoruz bebek özellikle eşim ama 2 kere kimyasal gebelik yaşadım ilk doktor hamilesin dediğinde sevinmedi bile sevinmek için erken demişti sunu unutma kadınlar doğuştan anne hissiyle yaratılıyor ama erkekler ancak kucaklarına aldıklarında anlıyorlar baba olduklarını :))

çok haklısın canım ben de farkındayım ama işte yine de bir yanım ilgi bekliyor engelleyemiyorum :) burada ailemden uzak yaşıyorum onun ailesiyle birşey paylaşmam mümkün değil, zaten onlar çoktan bana kısır damgasını vurdular 3 yıldır gelen giden olmayınca, işte ister istemez bir eşim kalıyor geriye bunu paylaşabileceğim, o da ilgisiz kalınca hırçınlaşıyorum sanırım :KK17:

allah kimseyi çocuksuzlukla sınamasın gerçekten çok zor. 3 yıldır neler yaşadığımı bir ben biliyorum. sen benden de sabırlıymışsın canım gerçekten 7 yıl dile kolay, sizde sorun ne özel değilse tabi? kimyasal bile olsa hamile kalabilmen çok güzel ben de o bile yok bugüne kadar, peki sorun ne neden devam etmiyor gebeliğin?

arkadaşlar merhaba, son adet tarihim 6 mayıs normalde 26-29 gün arası gelir hep adetlerim. bu ay henüz gelen giden yok ama daha önceki sayısız negatif test tecrübemden bu sefer işi ağırdan aldım hemen test yapmadım. geçen pazar günü (31. gün) artık dayanamayıp bir idrar testi yaptım silik de olsa 2. çizgiyi gördüm. ama tam güvenemediğimden en iyisi kan testidir dedim ve bugün için doktordan test için randevu aldım. ama dün gece birden sağ kasığım ağrımaya başladı ve birkaç saat sonrasında da 2 damla pembe kan geldi tuvalet kağıdına. tabi bütün moralim bozuldu, hemen ped koydum randevumu iptal ettim falan... ama geceden beri tek damla birşey de gelmedi ısrarla siliyorum ama hiçbirşey yok anlayamadım. aranızda benim durumuma yakın birşeyler yaşayan var mı? bir akıl verin ne olur günlerdir düşünmekten kafayı yiyecem hem kendimi umutlandırma istemiyorum fazla çünkü 3 yıllık evliyim hiç korunmadık sorun yok ama bebek de yok :KK50:

silik de olsa çift çizgi,pozitif demektir..
ki normalde silik olmalı çünkü yeni bir gebelik..
2 damla kan gelmesi ve devam etmemesi, lekelenmedir ve gebe olduğunuzun işaretidir..
bence doktor randevunuzu tekrar alın ve kanda da bakılsın..
hayırlı olsun inşallahhh...:nazar: bence hamilesiniz

çok haklısın canım ben de farkındayım ama işte yine de bir yanım ilgi bekliyor engelleyemiyorum :) burada ailemden uzak yaşıyorum onun ailesiyle birşey paylaşmam mümkün değil, zaten onlar çoktan bana kısır damgasını vurdular 3 yıldır gelen giden olmayınca, işte ister istemez bir eşim kalıyor geriye bunu paylaşabileceğim, o da ilgisiz kalınca hırçınlaşıyorum sanırım :KK17:

allah kimseyi çocuksuzlukla sınamasın gerçekten çok zor. 3 yıldır neler yaşadığımı bir ben biliyorum. sen benden de sabırlıymışsın canım gerçekten 7 yıl dile kolay, sizde sorun ne özel değilse tabi? kimyasal bile olsa hamile kalabilmen çok güzel ben de o bile yok bugüne kadar, peki sorun ne neden devam etmiyor gebeliğin?

doktor gebeliğin kimyasal oldugunu anlayınca gebelikten bile saymıyorlarr :))) onun için düşük araştırılması yapılmadı bana ama daha sonradan troid hastası olduğumu öğrendim troidlerim hiç çalışmıyodu nerdeysee buda bebeğin gelişimini engellermiş ve düşmesine sebep olurmuş rahatsızlığım 1 sene önce çıktı ilaç kullanıyorum işte bakalıım gelicek inşallah ben umudumu yitirmiyorum bu konuda tabiki eşim ve aileside çok destekler bana onlar acısından hiç sıkıntı yaşamadım bunaldığım zamanlarda bile onlar rahatlattılar benii Allahım bilir zamanını diyorum ona sığınıyorum :))) bnm sat 9 mayıstı henüz ne ağrım var ne gelen giden bakalıım bende bekliyorum zamanını inşallah bu ay bende senn gibi güzel haberi alırım kan testini alınca mutlaka haber ver olurmu?

maalesef bugün kan testi yaptıramadım ama ecaneden yeni bir test aldım ve az önce yaptım, sonuç yine silik 2. çizgi ooooffffffffff offfff şu çizgiyi bir doğru düzgün görmek nasip olmayacak galiba bana :KK59:

bir de resmini çektim çok iyi çıkmıyor gece olduğu için. normali biraz daha belirgin resimden...

canım bende hamile kaldığımı düşünmeye başladığımda kimselere söyleyemedim eşim yurtdışına çıkmıştı merakta ediyordu :KK9: aynen senin kullandığın test çubuğundan aldım ilk kullandığımda yukarıdaki tablo ile karşılaştım ve pozitif mi değilmi muallakta kaldım bir kaç gün sonra 2.testi yaptım ve çizgi dahada koyulaşmıştı.sonra kan testi falan yaptırdım..

bende hamile olduğunu düşünüyorum fakat negatif çıksa bile kan testinden hayırlısı olsun kardeşim Allah'ın bileceği iştir o herşeyin vaktini zamanını bilir...

arkadaşlar merhaba.Ben geçen gün adetim 10 geçince kan testi yaptırdım 2.69 çıktı dr. ne hamilesin nede değilsin tam sınırdasın dedi 6 gün sonra tekrar yapalım dedi.başka dr.sordum hamilesin dedi.eve gittim ne hamileyim ne değilim.sevinsemmi üzülsemmi anlamadım.sabah kalktım hastalandım.3 gün normal adetim oldu.4.kesildi kahverengi akıntım geldi.şimdi sizce ne yapmalıyım :KK25:

arkadaşlar merhaba.Ben geçen gün adetim 10 geçince kan testi yaptırdım 2.69 çıktı dr. ne hamilesin nede değilsin tam sınırdasın dedi 6 gün sonra tekrar yapalım dedi.başka dr.sordum hamilesin dedi.eve gittim ne hamileyim ne değilim.sevinsemmi üzülsemmi anlamadım.sabah kalktım hastalandım.3 gün normal adetim oldu.4.kesildi kahverengi akıntım geldi.şimdi sizce ne yapmalıyım :KK25:

san hamilesin diyin doktorun aklına şaşarım üzülme canım zamanı geldiğinde gelir meleğin 5 ve üstü gebelik olarak algılanır senn 2 cıkmış yani gebelik oluşma ihtimali var demek ama gebesin demek değill netten araştırsan bi çok kadın adet döneminde gelişmemiş bir bebeği adet kanamasıyla atarmış ve test yapılmadan bunu kimse anlamazmış bile sennkide böyle bi durum döllenme başlıyomuş ama olmamış

maalesef bugün kan testi yaptıramadım ama ecaneden yeni bir test aldım ve az önce yaptım, sonuç yine silik 2. çizgi ooooffffffffff offfff şu çizgiyi bir doğru düzgün görmek nasip olmayacak galiba bana :KK59:

bir de resmini çektim çok iyi çıkmıyor gece olduğu için. normali biraz daha belirgin resimden...

canım bence ıkıncı sılık cızgı gayet de belli hamile olduğunu düşünüyorum ben de bugün baktım seninkinden daha da silikti 2.çizgi ve adetimin 2 günü hala gelen giden yok ben bile umutluyum bence sen hamilesin Allah ım hayırlısını versin..

testi tekraraladınızmı..
yada kan testi yaptırdınızmı..
sonucu merak ettim inşallah hamilesinizdir...

catwalk arkaşımız hamile kaldınızmı merak ettim doğrusu inş o güzel haberi almışsınızdır

arkadaşlar merhaba kusura bakmayın haber veremedim turdaydım daha yeni döndüm... gitmeden önce kan testini yaptıramadım bir türlü fırsat olmadı ve maalesef tura katıldığımız gün yani beklenmeyen adetim 12 gün gecikmişken regl oldum, tabi moral falan kalmadı bende :KK50: bundan sonra idrar testi falan yapmıcam sanırım silik çizgilerle umutlanıp sonra yıkılmaktan çok yoruldum :KK43:

Son düzenleme:
çok dua etmek lazım ve fazla takılmamak..(tabi elde değil) Rabbim bize bir bebek nasip edecekse onun doğum tarihi bellidir di mi? o sebeple bol bol dua...

arkadaşlar merhaba kusura bakmayın haber veremedim turdaydım daha yeni döndüm... gitmeden önce kan testini yaptıramadım bir türlü fırsat olmadı ve maalesef tura katıldığımız gün yani beklenmeyen adetim 12 gün gecikmişken regl oldum, tabi moral falan kalmadı bende :KK50: bundan sonra idrar testi falan yapmıcam sanırım silik çizgilerle umutlanıp sonra yıkılmaktan çok yoruldum :KK43:

kimyasal olmuş heralde, hcg olmasa silik çizgi falan çıkmıyor asla, ya da çok geç çıkıyor. üzülme en azından yumurtayla sperm birleşebilmiş yollar açık demek :KK16: öyle düşün, devam et çalışmaya ve dua etmeye..

kimyasal olmuş heralde, hcg olmasa silik çizgi falan çıkmıyor asla, ya da çok geç çıkıyor. üzülme en azından yumurtayla sperm birleşebilmiş yollar açık demek :KK16: öyle düşün, devam et çalışmaya ve dua etmeye..

katiliyorum canim.. devam et bencedeee denemelere!! elbet tutacak merak etme!!! :KK49:

X