Lütfen yardım hamilelik belirtisi

Sevimlikiz2

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
351
62
Kızlar bişey soracam utanarak tüp bebek tedavisi gördüm transfer yapıldı fitili yaparken rahat bir şekilde yapıyordum kolaylıkla oluyordu ama son iki gündür kullanırken zorlanıyorum kapanmış gibi vajina girişimbu hamilelik belirtisimi regli belirtisimi

Alıntı

Benim de daralıyordu ara ara fitil zor koyuyordum. Şu an hamileiym . Ama hamilelik belirtisi mi herkese mi oluyor onu bilmiyorum

Hamilelik belirtisi. Ben de fitil koyarken öyle şişmiş kapanmış gibi

Benim de daralıyordu ara ara fitil zor koyuyordum. Şu an hamileiym . Ama hamilelik belirtisi mi herkese mi oluyor onu bilmiyoruminş

Benim de daralıyordu ara ara fitil zor koyuyordum. Şu an hamileiym . Ama hamilelik belirtisi mi herkese mi oluyor onu bilmiyorum
İnşallah hamilelik belirtisidir o mutluluğu yaşarım çok teşekkür ederim

Günaydın ben bişey sorucam tüp bebek tedavisiyle yumurta transfer edildi bugün transferin 6. Günün fitili yaparken hiç zorlamıyordum ama son iki gündür fitili koyarken zorlanıyorum vajinam daralmış zor giriyor önce yoktu bu hamilelik belirtisimi regli belirtisimi yada neden oldu

Benimde oyle siz sonucu ogrendiniz mi acaba hamile misiniz

Merhaba,öncelikle hayırlısı olsun sonucu bilmiyorum ama inşallah hamilesinizdir fitil tedavisi görmüş biri olarak fitil kullanımına bağlı olarak vajina dokusunun biraz değişimi mümkün. Tabiri caizse sanki daha etli daha darmış bir hissiyat oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…