Lutfen yardim edin?

Ya zaten 'yapion, yaw, edion' yazmalarindan belli cahilliklerinin kalitesi. Ama onlar konusuyo diye biz susar miyiiizz hayiirr. Cunku bizzz kk hatunlariyizz. Geyik varsaaa biz de variiizzz. Tam gaz muhabbet tam gaz girgir devammm. Sonucta cahillik parayla degil ya :))))
Ay bilemedim resmen ask yedigeni arasinda kalmis gibiyim cnm yha .s.s.s neler oldu nelerr. Gorum gay cikti pardon kocasi. Aramizdakileri ogrendi. Kaynimi tehdit ediyo benle gunah dolu bi geceye hazir ol diye. Hamileymisim. Kaynim kabul etmiyo. Eltim gorumcemin kocasinin mesajini yakalamis gunah dolu gece falan. Geldi bana sordu. Ben de dedim tavla atalim demek istmistir. Nisanlima tarihi erkene cekelim dedim. Sarhos edip cocugu kakaliycam. Ama arkadas ya iktidarsizsa dedi. Ben de cocuk aldirmis olmaz oyle sey dedim. Kaynim dedi al de di cocuklarini dedi git dedi nerde kalirsan kal dedi bana. İkizmisler :KK43:

hastasin sen piskolojin bozulmus. ben cözdüm seni. kv ye asiksin ikizlerin kiz olani kv nin dostundan oglan olani yazliktaki geceden

Ay galiba bende de var buuuu. Hep kv ye atıp tutuyorum hep o hep o. Bence kv dede var bana birşey çünkü beni oğlundan ayırmak istiyor ona kalayım diye :KK70:

benim hastlarimin birinde vardi bunun gibi bi olay. sen fena takmissin, kaynana zaten acik acik ayirmaya calisiyor
sizi ancak hollandada nikah paklar
gelirseniz haber edin, papaz nikahinizi ben kiyarim. yakinim oralara

ben kv piskolojisi okudum canim, 10 yillik meslegim bu benim
böyle vakkalar cok oluyor. mesela kiz gidiyor kv ye asik oluyor ama kendine itiraf edemedigi icin, ogluna asik oldugunu saniyor
bu konu hakkinda kitap yaziyorum, insanlari bilgilendirmek adina bide belgesel hazirliyorum
Hii bilemedim ki cok kafami karistiniz simdi. Oyle mi dersiniz. Gay olma ihtimalim var mi. Aslinda ben erkeklerden hoslaniyorum o zaman gayim galiba. Kv biraz genc olaa bakardik aslinda yasi kemale ermis olsa zengin olsa daha cok bakardik. İlk geceden kalp krizi hoop miras benim. Neyse onumuzdeki maclara bakicaz artik

Hii bilemedim ki cok kafami karistiniz simdi. Oyle mi dersiniz. Gay olma ihtimalim var mi. Aslinda ben erkeklerden hoslaniyorum o zaman gayim galiba. Kv biraz genc olaa bakardik aslinda yasi kemale ermis olsa zengin olsa daha cok bakardik. İlk geceden kalp krizi hoop miras benim. Neyse onumuzdeki maclara bakicaz artik

sen gay degilsin cünkü bilmedigin birsey var...
nasil söylesem bilemedim....
senin kv eskiden erkekmis......

(iyce icine ettik :KK70:)

bornoz üstündeyken dostu seni kv sanmisdir. olur öyle bazen. ickiyi fazla kacirmissa demek
sen zaten ayik gezmiyorsun
Ay ben sizin bildiginiz kizlardan değliiim taam mii. Biz cok muhafazakar bi aileyiz. Nisanlimin eli elime bile degmedii. Tamam eltim sacimi oksadi biraz ama nolcak canim

benim hastlarimin birinde vardi bunun gibi bi olay. sen fena takmissin, kaynana zaten acik acik ayirmaya calisiyor
sizi ancak hollandada nikah paklar
gelirseniz haber edin, papaz nikahinizi ben kiyarim. yakinim oralara
Ay bilemiyorum ki acaba kv benim için herşeyini bırakabilir mi sizce? Dohtorum siz ne dersiniz benim için hayatını terk edebilir mi ki? Ben onun için herşeyimi feda ederim herşeyimi!!!!

Ay bilemiyorum ki acaba kv benim için herşeyini bırakabilir mi sizce? Dohtorum siz ne dersiniz benim için hayatını terk edebilir mi ki? Ben onun için herşeyimi feda ederim herşeyimi!!!!
Canim burda sana yaklasimi d aonemli. Klasik kaynana mi yoksa nasil desem davranislari farkli mi. Seni over mi. Kimseye laf ettirmiyosa kv sana asik demektir. Sacini falan oksuyo mu boyle. Oksuyosa kv de sana asikk. Havada aaaaskk kokusu vaar

hayir bence sadece seninle eglenmek istiyor, seni evenecek kadin olarak görmüyor.
iyi bilirim böyle kv leri, aman dikkat et

kv nin abisi kardesi yokmu, akrabalari felan? bence onlara vermelisin, onlarin hakki
Aa benim bacanagimin eltisinin cocugu olmuyo. Dur ona bi soriyim. Ona veriyim de. Simdiden karninda buyutsun. İki tane var gerci. Bi tanesini de annenin emmi oglunun gelininin kardesine veririm. Onun da cocugu olmuyodu. Sevaba girerim hem

Canim burda sana yaklasimi d aonemli. Klasik kaynana mi yoksa nasil desem davranislari farkli mi. Seni over mi. Kimseye laf ettirmiyosa kv sana asik demektir. Sacini falan oksuyo mu boyle. Oksuyosa kv de sana asikk. Havada aaaaskk kokusu vaar
Ay beni hiç övmez ki o ;( nerde görse hep bir laf sokma hep bir atarlanma hatta hep ah oğlum vah oğlum bir delinin eline düştü diye anlatır herkese. Birde 2 çocuk yaptı der oğlumu elinde tutsun diye.
Acaba hislerini kimse anlamasın diye mi öyle davranıyor ne dersin?

X