lütfen yardım edin

hulya006

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2008
66
0
internet üzerinden almış olduğum no 7 diye bir markanın fondotenini kullanıyorum iki gündür. Sanki yüzümde sorun oluştu gibi kullanan varmı aranızda ..

Canım hangi marka, yani markası mı no7 ?
Öyleyse hiç duymadım böyle bir marka.
Keşke daha bilinir güvenilir bri marka alsaydın
Bence hemen kullanmayı bırak

Canım hangi marka, yani markası mı no7 ?
Öyleyse hiç duymadım böyle bir marka.
Keşke daha bilinir güvenilir bri marka alsaydın
Bence hemen kullanmayı bırak

evet canım ya markası NO 7 ya of yaa çokta para vermiştim ben bazen yapıyorum böyle hatalar...

ah canım forumda bu kadar konuşuluyor bir de
cildimiz ne kadar önemli bizim için
böyle bilinir bilinmez ürünleri kullandıktan sonrada yüzümde o çıktı bu çıktı diye dert yanıyoruz
neyse öğrenmiş olduk en azından alınmayacağını.

evet ama bu fondotensiz kaldım zar zor verdiydim zaten 30 tl yi ya çok üzüldüm ya bir ay bişey alamıcam tekrar ve makyajsız işe gelcem öf salak kafam öf...............

cildinizde o fondöteni sürdükten sonra ,yanma,kızarma vs. gibi değişik tepkiler olduysa hemen ürünü kullanmayı kesin ki kullanmıyomuşsunuz.Bu sizin cildinizin o ürünü kabul etmediğini gösterir ve o ürünü aldığınız yere iade edin ( aldığınızı belgeleyen fişinizin olması gerek ) eğer almazlarsa tüketici haklarına şikayet etme hakkınız var bunu unutmayın.Benim cildime alerji yaptı iade etmek istiyorum demeniz yeterli,olumsuz cevap geldiği takdirde sizi tüketici haklarına şikayet edicem diye de belirtin lütfen..Almak zorundalar çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…