Lütfen yardım edin siğil mi bu fotoğraflı

genital bölgemde sivilce sandım sıktım siyah kıl kökü gibi bir nokta çıktı içinden ama iltihap çıkmadı sivilce sıkılınca siğile dönüşür mü acaba bilemedim
Durumunu takip edin. Çoğalınca veya ağrı yapmaya başlayıp içi iltihapla dolunca bir doktora görünün.

Durumunu takip edin. Çoğalınca veya ağrı yapmaya başlayıp içi iltihapla dolunca bir doktora görünün.
anladım tamamdır teşekkür ederim yorumunuz için yaklaşık bi 2-3 hafta önce kadın doğum doktoruna gitmiştim aslında ama herhangi bir şey görmediğini normal olduğunu sadece kuruluk olduğunu söyleyip nemlendirici krem vermişti

Keşke bir etek traşı olup atsanız. Mide bulandiricisiniz resmen ya
ne kadar düşüncesizce bir yorum bu hiç bir fikriniz yok galiba genital siğil hakkında genitalde eğer siğil varsa temizlenmemeli traş ağda yapılmamalı aksi taktirde çoğalabilir sadece boyu kısaltılmalı ve farkındaysanız başlıkta belirttim fotoğraflı diye girmeseydiniz bakmasaydınız

Gen
ne kadar düşüncesizce bir yorum bu hiç bir fikriniz yok galiba genital siğil hakkında genitalde eğer siğil varsa temizlenmemeli traş ağda yapılmamalı aksi taktirde çoğalabilir sadece boyu kısaltılmalı ve farkındaysanız başlıkta belirttim fotoğraflı diye girmeseydiniz bakmasaydınız
Genital siğil diye yazsanız bakmazdim zaten.

Allaha şükür bende böyle şeyler açılmıyor 😂😂 bi de kıllı kıllı mı atmış? Iyyyk
hanımefendi siğil olma riskine karşılık sadece kısalttım traş ve ağda yapamıyorum hayal ettiğiniz gibi bir fotoğraf atmadım en nihayetinde herkeste de olan şey

anladım tamamdır teşekkür ederim yorumunuz için yaklaşık bi 2-3 hafta önce kadın doğum doktoruna gitmiştim aslında ama herhangi bir şey görmediğini normal olduğunu sadece kuruluk olduğunu söyleyip nemlendirici krem vermişti
Doktor bir şey yok dediyse yoktur. Geçmiş olsun

Siğile benzetemedim ama bize güvenmeyin tabi doktora gösterin ve şüpheniz varsa mutlaka hpv ve smear testi verin

X