Lütfen yardım edin ne anlama geliyor bu kan?

deniyorumamaiste

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2024
8
1
20
3 gün önce cinsel ilişki yaşadım ilk defa kanama oldu ilişkide. Korunduk ve içime boşalmadı hatta genel olarak boşalmadı testisleri ağrıyordu. Zevk suyu bulaşmış olamaz kondomun içinde biriktiğini gördüm.
Dün sabah uyandığımda, yani ilişkiden bir gün sonra tuvalete gittim. Klozet kırmızı parlak kandı. Ama külota hiç bulaşmamış tabiri caizse işeyince klozete bulaştı hemen. Regl oldum sanıp ped taktım. 1-2 saat sonra baktım ped pıhtı gibi garip bişey ve kan olmuştu. Sonra yine reglim zannettim. Reglime 1 hafta civarı var yani muhtemelen erken olduğumu düşündüm karnım falan da ağrıyo zaten regl öncesi meme hassasiyeti, karın ağrısı gibi belirtileri taşıyorum. Ama kan bi daha gelmedi. Bu kan kızlık zarında birikmiş kan olabilir mi? İnternette araştırdığımda yerleşme kanaması diyor ama nasıl boşalmadan bulaşmadan gebelik olabilir ki? Başka hiç riskli bi şey yapmadık oral gibi veya kendi penisine dokunup o şekilde dokunmadı vajinama. Yerleşme kanaması 1 gün sonra gelir mi? O kan ne anlama geliyor olabilir? Canım baya yandı ağrı acı oldu kan da ilişkide geldi baya peçeteyle silmek gerekti. Kızlık zarım biraz kalın bi yapıda olabilir. Gebelik konusunda belirti de taşımıyorum zaten 3 günde ne belli olabilir. 21 yaşındayım aile evindeyim gerginlik sebebim bu. Hamilelik testi alamam. Ki hamile olmam için bi şüphe mantıklı bi sebep veya "acaba o an mı oldu" diyebileceğim bir an yok sadece dün sabahki kan beni gerdi internet saçma sapan şeyler diyor.

Son düzenleme:
Kızlık zarınız bozulmuş bence

Nasıl bir psikolojiyle ilişkiye giriyorsunuz anlamıyorum ki onu geç nasıl keyif alıyorsun da ardından 3 aylık hamileymişsin gibi ataklar geçiriyorsun?

İlişki de kan geldi demişsin muhtemelen zorlama veya kızlık zarıyla alakalı yerleşme kanaması öyle hemen olmaz test yap rahatla bacım

Nasıl bir psikolojiyle ilişkiye giriyorsunuz anlamıyorum ki onu geç nasıl keyif alıyorsun da ardından 3 aylık hamileymişsin gibi ataklar geçiriyorsun?
Atak filan geçirmiyorum. 20 yaşındayım muhafazakar ailede özgür bi cinsel hayata sahip olmaya çalışan, cinsel bilgisi bu kadar detaylı olmayan biriyim. Tecrübeli kişilerden bilgi almaya çalışıyorum. Amacım bilgi almak alay değil

Cinsel hayata sahip olmaya çalışırken biraz bilgi edinsen? Bilinçli olsan?

Cinsel hayata sahip olmaya çalışırken biraz bilgi edinsen? Bilinçli olsan?
Temel bilgilere sahibim. Sorduğum şey ilişkiden 2 gün sonra gelen kanamanın internetten araştırdığım zaman gebelikle alakalı çıkmasıydı. Çevrede soracak insan olmayınca da insan böyle sitelerde sizin gibi kişilerw kalıyor işte. Cinsel eğitim ülkede havadan yağmıyor. Yine internet üzerindeki kaynaklardan veya insanların paylaştığı deneyimlerden ediniyorsunuz. Bunu yaparken buraya yazmam çok doğal değil mi? Nesini bu kadar sorguladınız anlamadım. 21 yaşındaki birinin ilk tecrübe sancıları sizi bu kadar rahatsız etmemeli. Yerleşme kanaması için fazlaca erken olduğunu veya partner zorlarsa kanın anlık geleceğini biliyorum. Sonrasında gelen kana bir anlam bulamadım sadece. İyi günler.

Hamile olman için spremin yumurtaya ulaşıp döllenmesi lazım. Akşam sevişip sabah hamilelik belirtisi nasıl yaşayacaksın ?

Şu eğitim seviyesi beni benden alıyor
Tebrikler 9 ay 10gün sonra bebiş kucağınızda
Dalga mı geçiyosunuz? Yazımda 20 kere belirttim hamileyim diye yoğun bi biçimde düşünmüyo aksine o kanamanın ne anlama geldiğini anlamaya çalışıyorum. Araştırınca gebelik diyor. Öyle sabah seviş akşama hamile kal diye bi durum olmadığını biliyorum.

Hamile olman için spremin yumurtaya ulaşıp döllenmesi lazım. Akşam sevişip sabah hamilelik belirtisi nasıl yaşayacaksın ?
Yaşamıyorum. 2 gün sonra gelen kanama normal gelmedi ve reglimden hemen öncesine denk geldiği için regl zannedip kesildiği için gerildim öncesinde böyle olmamıştı. Enfeksiyon mu yoksa farklı bi durum mu anlamaua çalışıyorum buna göre hareket edeceğim. İnternette salak saçma gebelik yazıyor.

Hamilelikle ilgili bi kanama bu kadar erken olamaz sen de araştırmışsın zaten ki yerleşme kanaması çok hafif leke gibi oluyor. Kizlik zarı bozulması dediğimiz şey derimizin hafif yırtılması gibi düşün 2 3 günde yara yeri oluşup tekrar o yara kanamış olabilir ilk 1 hf 10 gün kanama beklenir zaten. Hijyene dikkat ediyorsan, havuza vs girmiyorsan enf değildir korunmuşsun çünkü. Rahat olabilirsin

O zaman doktora gidin. İnternette her şey yazar.

Kızlık zarının yapısına bağlı olarak ilerleyen zamanda veya diğer ilişkilerde de bi süre kanama devam edebilir. Panik yapılacak bir durum yok. Birkaç gün gözlemleyin kendinizi,geçmezse kadın doğum doktoruna muayene olursunuz,sorunun ne olduğunu öğrenirsiniz içiniz rahat eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…