Lütfen yardım edin kızlar

buse2005

umudum
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2009
89
0
34
mrb arkadaşlar ben 21/12/09 tarihde düşük yapdım ve bebeğimi kaybettim ve düşük yapmadan önce ben hamileyim diye korunmuyorduk eşimle kanaman bittikden sonra tekrar korunya devam etdik ben kendimi biraz toplayım diye ama ben hala adet görmedim acaba bu normalmi birde ben hamileyim diye korunmuyorduk o ara gebeklik oldugu halde tekrar gebe kalma gibi birsey oluyormu acaba merak ediyorum şimdiden yardımlarınız için tşk ederim

canım hamileyken hamile kalabılecegını zannetmiyorum. oluyorsa da cok dusuk bır ıhtımaldır.. sen nasıl korundun ?? geri çekme vs ise yine hamile olabilirsin. hadi hayırlsıı :)

canım hamileyken hamile kalabılecegını zannetmiyorum. oluyorsa da cok dusuk bır ıhtımaldır.. sen nasıl korundun ?? geri çekme vs ise yine hamile olabilirsin. hadi hayırlsıı :)

evet geri çekmeyle korunuyoruz ama neden hala adet görmedim diye düşünüyorum doktora gitmek içinde biraz daha bekleme istiyorum 10 gün falan bakalım ne olacak hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…