lütfen yardım edin çok üzgünüm

K

kSo

Ziyaretçi
arkadaşlar c.tesi doktorla randevum vardı 19 haftamıza girdik ultrason sırasında doktor bebeğimin beyninde 2 kan pırtısı fark etti 3 test yaparız derken 4 test yapalım daha iyi dedi birde 2 usg makinasına gir araştırma hastanesinde vardır dedi çok üzüldüm panik oldum bebeğimde bişey olmasın çok üzgünüm dua ediyorum sürekli 4 test ti cuma alıcam sonucunu 2 usg yede araştırıyorum bu hafta girerim
ne olur bu konuda fikri olan böyle bişey yaşamış varsa bilgilerinizi paylaşın
kendimi çok kötü hissediyorum :a015:
ilginize şimdiden teşekkür

ayyyyy canımmm üzülme sakın.Kötü bişey yoktur umarım.benim de bebişimin beyninin sol tarafında kist gördü doktor.Aslında duygularını anlayabiliyorum.Düşünsene sen yediğine içtiğine dikkat ediyosun, o kadar üstüne titriyosun.Kist var diyince doktor ben nerde yanlış yaptım diyosun.kablosuz blgisayardan bile uzak durdum duyunca.çok yıprattım kendimi 20.haftanın dolmasını beklicez dedi doktor ve 4 haftam vardı.4 hafta işkence gibiydi.Sonra kendi kendine kaybolmuş Allah ı ma şükürler olsun.üzülmem yaptığım stres yanıma kaldı.sen de kötü düşünme de kötü olmasın canım benim.her zaman iyi düşün.stres yapma.bu bebeğin içinde iyi birşey değil biliyorsun.

ayyyyy canımmm üzülme sakın.Kötü bişey yoktur umarım.benim de bebişimin beyninin sol tarafında kist gördü doktor.Aslında duygularını anlayabiliyorum.Düşünsene sen yediğine içtiğine dikkat ediyosun, o kadar üstüne titriyosun.Kist var diyince doktor ben nerde yanlış yaptım diyosun.kablosuz blgisayardan bile uzak durdum duyunca.çok yıprattım kendimi 20.haftanın dolmasını beklicez dedi doktor ve 4 haftam vardı.4 hafta işkence gibiydi.Sonra kendi kendine kaybolmuş Allah ı ma şükürler olsun.üzülmem yaptığım stres yanıma kaldı.sen de kötü düşünme de kötü olmasın canım benim.her zaman iyi düşün.stres yapma.bu bebeğin içinde iyi birşey değil biliyorsun.

sağol canım ben 19 haftamdayım doktorumda olsada kaybolmalıydı dedi o zaten beni üzdü sanada geçmiş olsun ALLAH'ım herkezin bebeğini korusun

Allah korusun bebeğini İnşallah hiç bişeyi yoktur Allahı'ım sağlık versin hepsine ama bak bu kadar üzülürsen tabiki elinde değildir ama yazık bebeğine onada yansıyor senin bu sıkıntıların içini ferah tut.

sağol canım ben 19 haftamdayım doktorumda olsada kaybolmalıydı dedi o zaten beni üzdü sanada geçmiş olsun ALLAH'ım herkezin bebeğini korusun[/QUOT

24.haftaya kadar kaybolmazsa takibe alıcaz dedi doktor.benim ki 20.hafta da kayboldu canım benimmm . :1hug:

Allah acil şifa versin canım
inşallah doktorun tez elden çare bulacaktır.
sen moralini sağlam tut yeter ki..
sağlıkla kucağına almak nasip eder inşallah yüce rabbim..

kızlar hepiniz sağolun elimde değilki düşünmeden duramıyorum ALLAH yardım etsin herkeze çok zor

canım çok üzme kendini bak sen ne hissedersen bebişin de hisseder pozitif düşün allah yardımcın olsun inşallah herşey yolunda gider dualarımız seninle haberdar et bizleri...allah bebişine sağ salim kavuşmanı nasip etsin ona da kendine de iyi bak ve POZİTİF düşün...

canım benim Allah korusun biz nedesek sen gene strese gireceksin pozitif düşün canım bizim dualarımız senin bebeginide korur canım benim bizde manevi olarak üzülüyoruz inan bana ama bak sapa saglam olucak Allahın ziniylee kötü bişey olmuycak sen içini ferah tut canım benim bide dua et biz hamileyiz bizim dualarımız kabul olur.....:)) Allah saglıklı bebegini kucagına almayı nasip etsin

canım benim Allah korusun biz nedesek sen gene strese gireceksin pozitif düşün canım bizim dualarımız senin bebeginide korur canım benim bizde manevi olarak üzülüyoruz inan bana ama bak sapa saglam olucak Allahın ziniylee kötü bişey olmuycak sen içini ferah tut canım benim bide dua et biz hamileyiz bizim dualarımız kabul olur.....:)) Allah saglıklı bebegini kucagına almayı nasip etsin

canım sağol ne güzel demişsin dualarım hep dilimde sağlık sıhhatli bebeklerimiz olsun diye zaten ama ALLAH acısın bebeğime herkezin sağlıkla bebeklerine kavuşmasını diliyorum

çok geçmiş olsun üzme kendini de bebeğide olur mu... ben 2. düzey usg için fikir vermek istedim... benim çapa tıp fak. hocam şu anda da benim takiplerimi yapıyor...usg si çok iyi ben çok güveniyorum ona.... ancak sırf 2. düzey usg bakıyor mu yani isteğe bağlı olarak onu bilmiyorum.... istersen telefonunu veryim görüş.....
prf. dr cemil akgül istersen yaz telide yazarım

canım benim 2. düzey ultrasonda bebekte ventrikül genişliği sınırdaydı yok işte anomali olabilir vs dendi tabi eşiminde benimde moralimiz çok bozuldu sonuçta Allahtan gelen herşey kabulümüz ama doktorlar öyle bir konuşuyorki bazen lafın nereye gideceğini düşünmüyorlar seni nasıl sarsacağını amniyosentez yapıldı Inşallah bebişinde birşey yoktur kalbini ferah tut diyeceğim ama seni o kadar iyi anlıyorumki insan bir türlü olumlu düşünemiyor ben durup durup ağlıyordum ama şöyle düşün sen moralini ne kadar bozarsan bebişte o kadar etkileniyor hissediyor o yüzden moralini bozma İnşallah hiç birşeyi yoktur bebişinin

Ben de ogluma 3,5 aylik hamileyken doktor beyninde kist görmüstü.Sonra beni gelismis ultrason ceken bir doktora gönderdi.Orada doktor ellerine ayaklarina falan herseyine bakmisti.Cocugun herseyi normal ama kist var gercekten demisti.Bir kac zaman bekleyelim,gececekmi diye bakalim demisti.Ama o beklemeyi bir ben bilirim birde Allah.Sonra gecmisti ama ben yine rahat degildim.Acaba özürlü mü dogacak diye.Esimle arastirip 3D li ultrasonu olan bir doktora gitmistik.Bir sürü para ödemeyi göze alarak cektirmistik.O da cok saglikli deyince rahat etmistim.
Cok sükür oglum da bisey cikmadi.Zaten su an 8 yasinda ve Maasallah öküz gibi.
Insallah seninki de sagliklidir.Allah'im yüzünü güldürür insallah.

çok geçmiş olsun üzme kendini de bebeğide olur mu... ben 2. düzey usg için fikir vermek istedim... benim çapa tıp fak. hocam şu anda da benim takiplerimi yapıyor...usg si çok iyi ben çok güveniyorum ona.... ancak sırf 2. düzey usg bakıyor mu yani isteğe bağlı olarak onu bilmiyorum.... istersen telefonunu veryim görüş.....
prf. dr cemil akgül istersen yaz telide yazarım

sağol canım telefonunu alabilirmiyim herşeye rağmen içim rahat etmezse o doktorunda takibine girerim herşey bebeğim için feda olsun ALLAH herkezin bebeğini sağsalim doğurmayı kavuşmayı nasip etsin diliyorum

X