Onkoloji - Kanser ve Türevleri lütfen yardım edin anne sütü arıyoruz

Burada bir üye vardi. Bebeğini kaybetmisti :-( sutlerini vermek istiyordu. Ama nickini hatirlayamadim. Çok üzülmustum konusunu okuyunca. Oradan aklimda kalmis

Bende 3. Evre bir kanser geçirdim . Kemik meteztasi yaşadım ama doktorum bana hiç anne sütü önermedi.

Haberlerde bile çıktı anne sütüyle besleniyordu bir genç hasta ve o onu güçlendiriyor ameliyata girmesi için gerekiyordu doğrudur ben çok üzüldüm Allah şifa versin inşallah.

Hanımlar, hepinize ilginiz için ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Benim hastam kemik kanserinin en kötü türü. İnanılmaz ağrıları var ve doktorlar ne verirlerse versinler ağrıları dinmiyor. Bir erkek ağlar mı ağlarmış:Kemik ağrısı hiç bir şeye benzemez derlerdi de inanmazdım. Bizim doktorumuz da önce önermedi. Daha sonra ben hastanın dosyasını Prof.Erkan Topuz'a götürdüm. o, bize hasta, anne sütü 3 ay sabahları 3 fincan içmeli dedi. Malum 4.evre olduğu için denemek ve bu sütü bulmak için elimden geleni yapmak istedim. Benim çocuğum yok ama o benim öz evladım gibi görüyor ve hissediyorum. Onun acı çekmesine dayanamıyorum. Açıkca söylemek gerekirse bu duygularımızı ve hastamızın durumunu çevremizdeki birkaç kişi haricinde kimse bilmiyor. Bazen insanlar öyle bir konuşuyor ki içiniz acırken daha çok canınızı yakınıyorlar. Bu yüzden çevremiz de pek fazla kimse bilmiyor.

Hanımlar içimdeki duyguları söylemek biraz içimi dökmek fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Haklarınızı helal edin. Duyarlılığınız için teşekkür ederim.

Merhaba, sağıp dondurucuda steril anne sütü saklama poşetlerinde biriktirdiğim çok miktarda sütüm var. İstanbulda ikamet ediyorum. İstenildiği taktirde bağışlamak istiyorum.

Merhaba, sağıp dondurucuda steril anne sütü saklama poşetlerinde biriktirdiğim çok miktarda sütüm var. İstanbulda ikamet ediyorum. İstenildiği taktirde bağışlamak istiyorum.
Lütfen kargoyla bize gönderir misiniz. Size nasıl ulaşabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…