Onkoloji - Kanser ve Türevleri lütfen yardım edin anne sütü arıyoruz

smdrk1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2016
10
3
Yakınım kemik kanseri. Doktor günde en az 3 fincan anne sütü içmesi gerektiğini söyledi. Çok ağrıları var. Bir türlü dinmiyor o kadar ilaca rağmen. Lütfen anne sütü bulmama yardımcı olurmusunuz.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah
İlk defa duydum anne sütünün hastaya verildiğini o_O

Tel nonuzu kaldırın size ulaşmak isteyen özelden ulaşır

Allah acil şifalar versin inşAllah yardımcı olacak birileri çıkar.

Geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah
İlk defa duydum anne sütünün hastaya verildiğini o_O

Tel nonuzu kaldırın size ulaşmak isteyen özelden ulaşır

Anne sütünün hücre yenileyici özelliği varmış.

Konu Sahibi bulursunuz inşallah. Yukarı çıksın diye yazıyorum.

Allah yardimciniz olsun insallah bulursunuz birisini hangi sehirdesiniz acaba

Sanirim internette böyle bişey görmüştüm anne sutleriyle alakali bit site kurmuşlardı süte ihtiyacı olan anneler oradan buluyorlardi atastirdinizmi?

Anne sütünün bir yararı olmaz haberiniz olsun öyle bir söylenti çıktı ama aslı astarı kanıtlanmış doğrulugu yok

Ayrica telefonunu acik yazmissin iyi cesaret ,sahsen cok anlamli bulmadim ve inanmadim sana

Mrb bende bol miktarda sütü var adanadayim alabilecekseniz yardımcı olurum

Anne sütünün bir yararı olmaz haberiniz olsun öyle bir söylenti çıktı ama aslı astarı kanıtlanmış doğrulugu yok

Ayrica telefonunu acik yazmissin iyi cesaret ,sahsen cok anlamli bulmadim ve inanmadim sana
Bende tereddüt ettim . Numaraya CIA'DAN baktım esma avukat diye bir isimle kayıtlı.

Bende tereddüt ettim . Numaraya CIA'DAN baktım esma avukat diye bir isimle kayıtlı.

Yani buraya giren insanlar ne kadar kalabalık olduğunu,erkeklerinde okuyabileceğini biliyor ona göre paylasim yapiyordur herhalde ,millet üye adından bile desifre edilir miyim korkusu yasarken kaldı ki numara paylasmak valla türlü türlü senaryo üretiyorum şu an

Belki de gıcık oldugu birinin nosunu yazdi ,belki sapik,belki belki diye gider

İlk defa duydum böyle birşey gercekliği var mı bilemedim

Sayın Radyolog, telefonu sadece daha rahat iletişim kurulabilsin diye yazmıştım. Hiç kimse canı bu kadar yanarken insanları kandırmaya çalışmaz. Hiç bu şekilde düşünübileceği aklıma gelmemişti. Bu düşünceleriniz yüzünden tel no kaldırdım. Bu arada Karabük'te oturuyorum. Bu kadar ciddi bir şey olmasa internetten hiç tanımadığım insanlardan yardım istemezdim. Size teessüf ederim. Ancak şunu bilmenizi isterim. Çok zor bir durum ve bunun için çaresizlikten her yola insan başvuruyor.

İnanıp inanmamak sizlere kalmış. Ayrıca benim saklayacak bir şeyim yok. Çaresizlik insana her şeyi yaptırıyor.

Son düzenleme:
Bize hastamızı götürdüğümüz Prof.Erkan Topuz önerdi. Günde aç karnına 3 kahve fincanı 3 ay boyunca içmesi gerekiyormuş. Bu arada hastamız 4.evre. İnanıp inanmamak sizlere kalmış ancak bu kadar da ağır ihthamlarda bulunmanız gerçekten insanı kırıyor

Yakınım kemik kanseri. Doktor günde en az 3 fincan anne sütü içmesi gerektiğini söyledi. Çok ağrıları var. Bir türlü dinmiyor o kadar ilaca rağmen. Lütfen anne sütü bulmama yardımcı olurmusunuz.
Gecmis olsun.keske yakin olsaydik verirdim ben.20 gun once dogum yaptim
Yalniz bizim subat annelerine gecen gunlerde biri yazmisti anne sutu lazımsa satiyorum diye.izmitteydi ama
Bakicam simdi nickini bulayim

Sayın Radyolog, telefonu sadece daha rahat iletişim kurulabilsin diye yazmıştım. Hiç kimse canı bu kadar yanarken insanları kandırmaya çalışmaz. Hiç bu şekilde düşünübileceği aklıma gelmemişti. Bu düşünceleriniz yüzünden tel no kaldırdım. Bu arada Karabük'te oturuyorum. Bu kadar ciddi bir şey olmasa internetten hiç tanımadığım insanlardan yardım istemezdim. Size teessüf ederim. Ancak şunu bilmenizi isterim. Çok zor bir durum ve bunun için çaresizlikten her yola insan başvuruyor.

İnanıp inanmamak sizlere kalmış. Ayrıca benim saklayacak bir şeyim yok. Çaresizlik insana her şeyi yaptırıyor.

Neler okuyup görüyoruz gözü kapali güvenmek ne kadar zordur tahmin edersin ,ayrica senin icinde riskli bir durum bu numara vermek erkeklerde girip okuyabiliyor denk gelirsen birine ugrasip durursun

Ben babami pankreas kanserinden kaybettim,teshis konuldugunda inanilmaz caresizlik icinde kaldim ve 20 aya yakin savaş verdik biraz daha yasatabilmek icin...velhasil anne sütünü diyen oldu o zamanlarda da ben lohusayim sütümde var babamada verdim onun haberi olmadan ama hic bir faydasi olmadi aksine bilimsel bir aciklamasida yok caresizlik dedin ya bunu bile bile o sütü icirdik
Velhasil sonunu değiştiremedik ,duyduğunuz herseye inanmayin basina gelmis yasamis biri olarak söylüyorum

Birde 4.evre demişsin ağrılar kanser ağrılarıdır ve üzgünüm ne yaparsan geçmez o ağrılar ,ağrı bantları bile işe yaramaz bazen...allah yardimciniz olsun

X