Lütfen yardım edermisinizz 😔😔

betulgms

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
14
9
27
3gündür gecikmedeyim göğüslerim çok acıyor ve yüzümün her yerinde sivilce çıktı test yaptım ama silik duruyor hamilemiyim

Eklentiler

• 07AC9E91-965F-4EE7-A9E8-5A5CF1B3BCC6.jpeg
    88,3 KB · Görüntüleme: 79
Var gibi gözüküyor. Hemen çektiniz sanırım fotoğrafı. Bekledikçe belirginleşti mi?

Eğer adetiniz geciktiyse bence beklemeye gerek yok Acaba idrarı mi çok damlattınız da çizgi öyle oldu . İdrar damlattıgınız yere bir kaç damla su damlatın eğer çizgi hala varsa testi tekrarlarsınız

Eğer adetiniz geciktiyse bence beklemeye gerek yok Acaba idrarı mi çok damlattınız da çizgi öyle oldu . İdrar damlattıgınız yere bir kaç damla su damlatın eğer çizgi hala varsa testi tekrarlarsınız

Eklentiler

• image.jpg
    85,4 KB · Görüntüleme: 58
  • image.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 64
Hayır ben testi yaptıktan sonra bıraktım bi yarım saat sonra fark ettim öyle çektim fotoğrafı çok heves ediyorum inşallah vardır
Testi tekrarlayın, yarım saat çok. Varsa 10sn de bile çıkıyor zaten.1-2 dk başında bekleyin atmayın bir kenara.

En güveniliri kan testi. Üç günün geçmişse bile çıkar. Su damlatma ne alaka. Test testlikten çıkmış
Burda okudum kaç kez , mutlaka bilen arkadaşlar vardır. Bazen oraya sadece çizginin boyası çıkıyor suyu damlatınca kayboluyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…