Lütfen yardım eder misiniz? Fikirlerinize çok ihtiyacım var kızlar

Deniznurrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2017
17
-2
29
Biz yeni evliyiz.Eşimin erkek kardeşinin hanımı bu zamana kadar hiçbir yakınlığını hiçbir şeyini görmedim.Benim de ailemde kayıplarım oldu,babam kanser hastasıydı onu kaybettim hiç aramadı sormadı ama kendisi halasını kaybetti ve onu aramadığım için kayınvalidemlerin de olduğu ortamda bana ağzına geleni saydı.Herkes benim için evet ayıp etmişsin aramamakla dedi.Ama ben eşimin erkek kardeşini aramıştım ki küçük çocukları var cenazeye gidiyorsunuz gelip ben bakarım mağdur olmasın çocuklar diye.Erkek kardeşimin eşi de evet beni aradı demedi.Sonrasında bizim nikahımız oldu.Herkes gelin odasına yanıma gelirken kendisi hiç gelmedi konuşturmadı.Misafir gibi geldi gitti.Nikahtan sonra durduk yere de kayınvalidemlere şunu demiş nikahta hiç yüzümüze bakmadı ben arkasından onu konuşturmak için gittim ama o hiç yüzüme bakmadı.Kayınvalidemler ona hak veriyor ve usulsüzce iftira atılıyor hakkımda çıldırmak üzereyim.Kayınvalidem de evet ben de gördüm hiç konuşturmadı dedi eşime.Üstüne bir de eşimin erkek kardeşinin hanımının kardeşleri de ordaymış onları da konuşturmamışım dendi.Onları tanımıyorum bile.Nikahta heyecanlıyım zaten gözüm kimseyi görmüyor.Benimle ilgilenilmesi gerekirken ben ilgilenmemişim dendi.Durduk yere iftiraya uğradım.Sonra da eşimin erkek kardeşi ve hanımı bu sebepten düğüne gelmeyeceklerini belirttiler ve gelmediler de.Kayınvalidemler onlara hak veriyor.Benim ayıp ettiğimi söylüyor.Ya biz yeni evliyiz bizim gönlümüzün alınması gerekmez mi bilmiyorum.Kayınvalidem gelin onlar da gelsin oturup konuşalım dedi ama ben kırgınım.Onlar gelsin bize konuşalım dedim.Haksızlığa uğrayan benim dedim.Bilmiyorum ben mi hata yapıyorum.Nasıl bir adımım olmalı ne demeliyim ne yapmalıyım sizce?

X