Lütfen yanıtlayın fotoğraf ekleyeceğim hamile miyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sorusoracagim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2024
3
-4
25
Merhaba adetim 9 gün gecikti. Takvime göre 13-14ünde olmam lazımdı. 18i ve 19unda ağrım var diye ped taktım ve görsele eklediğim gibi bir akıntı mı denir böyle bir şey oldu. 2 gün önce kaset test deniliyor sanırım çokta bilgim yok ondan test yaptım onuda eklerim sonucu ama ben kendimi hamile hissetmiyorum hiçbir belirti yok. Böyle bir şey yaşayan var mı acil yorum yapan olursa sevinirim kan vericem bu akşam acilde belli olacak ama önden fikir sormak istedim bebek beklemiyorum şu an çünkü. Evli arkadaşım kesin net hamilesin diyor Eki Görüntüle 3455833

Altta kopkoyu çift çizginin göründüğü test varken, cinsel organını sildiğiniz peçeteyi paylaşmanıza gerek var mıydı sizce ?

Peçete fotosu koymanızdaki amaç nedir; peçete fotosundan DNA testi mi yapalım BetaHCG mi bakalım ?

Ay sil şu fotoyu ya iğrenç ben de testin fotosunu koyacaksın sandım. Hamilesin tebrikler dee ne alakaa biz bu fotoyu görmek zorunda mıyız ne aymaz insanlarsınız.

sürpriz olacak ama hepimizin vajinası ve vajinal akıntısı var. akıntınızı kelimelerle betimlerseniz biz zaten anlarız. donları, peçeteleri paylaşıp mide kaldırmaya gerek yok.
hamilesiniz zaten testi atmanız yeterliydi. atmaya da gerek yoktu. test zaten gayet ner

Hamilesin kan ver netlestir

Tiksindik sizden de yeterince, günlük akıntılı peçete dozumuzu aldığımıza göre devam edebiliriz. Eşşek gibi orda apaçık pozitif testi es geçip aay şuramı da siliyim de baksınlar mı dedin naptın ? Ben akıntının ve kanamanın tipinden her şeyi çözen bırakın normal birini, doktor bulursam alnından öpücem. Yok anlaşılmıyor ne olduğu belirsiz herkeste var bunlardan kanamada aynı şekilde gidin test yapın sürekli burda kanlı peçete akıntılı peçete gördükçe kadın olarak kadınlardan tiksiniyorum. İnsanın biraz özeli olur utanması olur yahu. Oranı sil sonra çat kameraya al olacak iş mi be. Ne kelimeler geliyor ağzıma da ban yiye yiye çatlicam artık.

Gerçekten üremeden önce biraz bilgi edinin.
Çift çizgi varken pis peçetenizi koymak nedir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…