Lütfen rahim sağlığınızi ihmal etmeyin !!!

bitanecim inan yeni gördüm..çok çok geçmiş olsun..gerçekten çok büyükmüş ama alındığı çok iyi olmuş...
nedense konu sağlığımız olunca ihmal ediyoruz..doktordan korkmayın onlar iyiki var arkadaşlar...erken teşhis her zaman hayat kurtarır unutmayalım..daha kaliteli yaşamak için sağlığımıza dikkat edelim lütfen...

bende daha şubat sonunda aldırdım gerçekten çoook dikkat edin. kansızlıgımın sebebini bulamamışlardı oymuş sebep. benim 2 taneydi en büyüğü 2.5 cmdi bu kadar büyük degildi ama yinede saglıgımı etkiliyordu. kimse ihmal etmesin birde korkmasın korkulacak bişey yok aldırdım kurtuldum. keşke bende resmini çekseymişim:) ayrıca bende bekarım yani bu durumun evlisi bekarı yok malesefff

miyom ameliyatı olan arkadaşa geçmiş olsun iletirsiniz. doktor korkusu yüzünden gitmiyorum ama bu hafta içi gideceğim çok korktum

canım cok gecmiş olsun... benım de bekar olan kuzenım gecen sene amelıyat oldu ve 3 75 gr buyuklugunde bir miyom almışlardı ...

ayy canımm yaa çok geçmişş olsun hayatımmmm çok üzüldüm ve korkyumda :KK43: allah kimseye hastalık vermesin.hasta olanlarada acil şifalar versin .....

allahım yaaa bu nasıl bi miyom. nasıl ve neden oluşmuş bu böyle. bekar kızda nasıl çıkar ki bu büyüklükte bi miyom. allah korusun tüm bekar ve evli bayanları

evet zaten bakire olduğu için korkuyodu düşünün gerisini a.s

öncelikle gecmis olsun, bu neden olusuyormus doktor birsey dedi mi? Yine Allah korumus cok sükür daha kötü olmadan aldirmis, Allah sifa versin insallah en kisa zamanda iyilesir...4 kilo birde azda degil ameliyattan sonra vücudunda degisiklik olmadi mi? Yani göbegi falan gitmedi mi? Nasil yasamis 1 sene böyle hayret birsey...

canım 16 cm çapınca bu myom
ayrıca 3 gün yattı hastanede şu an pıtır pıtır geziyo ortalıkta ama hala sancısı var Şeniz
şimdiden sanada geçmiş olsun

iyiki de bu resmi koymussun, böyle birseyi ilk defa görüyorum insan görüpte korkunca kontrole gitmek zorunda oldugunu anliyor, cok sagol..

Kuzenine cok gecmis olsun canim. Allah acil sifalar versin..
Bide ben bisey sorucaktim. Bazilari bende boyle bisey gecirdim demis veya ailesi gecirmis olanlar bilir sanirim. Bu miyomun belirtileri veya nedeni ne? yani nasil bi hastalik? Onun orda olmasindan bizim haberimiz olmuyoda ancak doktora kontrole gittigimizdemi anlasiliyo boyle bisey?:uhm::uhm:

X