Lütfen net bir şekilde acil cevap yazarmısınız

esd1221

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
39
0
21
Merhaba haziran 22 de ilişki yaşadık 48 saat dolmadan ella içtim. Adetim ayın 9 unda olmuştu 15 inde bitmişti. 24 ünde Ella kullandığım gün kanamam başladı regl kanaması gibi aynı 6 gün sürdü belim karnım ağrıyordu regl belirtilerim vardı. Flo uygulamasını kullanıyorum ayın 9 u yumurtlama günümmüş daha var sanıyorduk geri çekilme yöntemi kullandık bir iki dakika öncesinden çıkıp dışarıya boşaldı eşim hep. Zevk suyundan hamile kalma ihtimalim yüksek midir?

İlk iki ilişkimizde prezervatifle korunduk üçüncüsünde sadece geri çekilme oldu. Aynı zamanda dün de ilk ikisinde prezervatifle üçüncüde ve dördüncüde geri çekilme yöntemi kullandık lütfen acil yardımcı olurmusunuz

Ben geri çekilmeyle hamile kaldım şuan 1 aylık ne olır ne olmaz test yapın

Birde şey soracaktım ella kullandıktan sonra regl olmuştum bu ay tekrar olurmuyum?

İllaki ama daha çok gencim kendimi hazır hissetmiyorum ihtimal düşük eşimde aynısını söylüyor stres yapma birşey çıkmayacak inşallah diyor binde bir ihtimal dedi
Erken gebelik testi yap adetine 8 gün kala sonuç veriyor

Elladan sonra zamanında regl olunduysa hamilelik ihtimali var mı bilen birileri??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…