Lütfen linçlemeyinn, böyle hamile kalınır mı

Defne hasan cinar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2022
12
-16
24
Sevgilimle ilişkim oldu. Asla üzerime boşalmadı, bana dokunurkende ellerini sabunlu su ile yıkayıp dokundu . Yinede etrafa sperm bulaşmışsa, spermler yaşayabilir mi? Ne kadar yaşar? Hamilelik riski olduğunu düşünmüyorduk. yunırtalama dönemimdi ikimizde aşırı dikkat ettik o yüzden. Ben bi ara çok akıntım olduğu için yıkamaya gittim 2 kere elimi yıkadıktan sonra vajinamı temizledim ( elimde sperm vardır belki bilmiyorum ama varsa bile elim kuruyudu) reglmden 1 gün önce idrar yaptığım sırada 1 damla kahveli kırmızılı ve içinde damar dokusu olan bi parça düştü. Sildiğimde bi daha olmadı. Şuan reglimin ilk günü olması lazım ama olamadım henüz sarı akıntım ve bel ağrım var. Yerleşme kanaması olabilir mi sizce? Göğüslerimde değişiklik yok, bulantı yok, iştahta bi değişiklik yok, dışkımın rengi siyaha yakın ama ishal yada kabız değil

yaaa bu şekilde bizler nasıl bilebiliriz ki hem bu şekilde hamile kalanı görmedim duymadım sende de yoktur

'Elden sperm bulaşir mi' kafasindaysaniz adetinizin gecikmesi normal. Çunki aşiri takiyorsunuz. Stres yuzundendir gecikme. Ve 1 gun gecikme asla sorum degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…