Lütfen kronik mantar,flora bozuk vs yalanlarına inanmayın !

Merhaba sizde de mi mantar var nasıl bir yol izlediniz
Sizin ne sikayetiniz var acaba sizi hep candida basligi altinda goruyorum bazsn özelden yazin yardimci olurum falan yaziyorsunuz hep sorular soruyorsunuz ama hiç durumunuzdan bahsetmiyorsunuz. Arastirma mi yapiyorsunuz düşünmeden edemedim.

Mantar var bende borik asit fitili kullandım iyi geldi sandım ama yine tekrarladı. İyi geldiği dönemde yazdım yardımcı olurum diye. Ama bana fayda etmediki kime yardımcı olayım. Yazmış bulundum yani. Siz ne durumdasiniz

Anladim ayni durumdayiz maalesef borik asit beni kurtarmadi cok gecmis olsun bu derdi ceken herkese

Fitili kendiniz mi hazirladiniz eczaneye mi yaptırdınız? Ne zmandir var sizde ? İlaç kullanmissinizdir. Bugün yine doktora gittim. Bilmiyorum ne olacak

Tekrar gidecek misiniz doktora. Sanırım siz femoflor testide yaptırdınız. Hangi ilaçları verdiler.

Konunuzu bu saatte gördüm
Yazsam mı yazmasam mı onu da bilemedim. Şikayetlerinizi de tam bilemediğim için. Geçmeyen mantar rahatsızlığında vajene sarımsak uygulaması var fitil olarak. Ben sistit olduğumda denedim ve buldum. Ki kroniktir sistitim. Glutensizdunyacom diye bir sayfa var instagramda. Ayrıntılara oradan bir bakın yorumları okuyın aklınıza yatarsa denersiniz. Bazı doktorların da tavsiye ettiği bir yöntem. Ben de duyunca çok şaşırmıştım. Neyse çok uzattım sanırım. Size şifalar diliyorum..

Sanki beni anlatmışıniz,tıpkısının aynısı bendede var,bir çözüm buldunuzmu

Tekrar gidecek misiniz doktora. Sanırım siz femoflor testide yaptırdınız. Hangi ilaçları verdiler.
Test sonuclarim hep negatif candida bile cikmadi şaşilacak şey sadece az miktarda gardnerella cikti sevinsem mi uzulsem mi bilemedim cunku hala akinti devam ediyor

Test sonuclarim hep negatif candida bile cikmadi şaşilacak şey sadece az miktarda gardnerella cikti sevinsem mi uzulsem mi bilemedim cunku hala akinti devam ediyor
Nasıl bı akinti sarı mi koku var mı tahris oluyormuş hiilssi var mı vs vs ben dün gittim gerek yok öyle bir teste dedi doktor verdiğim ilaçlar gardnella ve candida için dedi bakicaz artik

Nasıl bı akinti sarı mi koku var mı tahris oluyormuş hiilssi var mı vs vs ben dün gittim gerek yok öyle bir teste dedi doktor verdiğim ilaçlar gardnella ve candida için dedi bakicaz artik
Raki beyazi sulu bir akinti kasinti yok bana da gardnerella icin ilac verdi ama bende koku yok kafayi siyiracagim

Bende de aynı akıntı hafifi koku büyük ihtimal gardnella ama internette kolay diyor tedavisi . Ama neden geçmiyor bağışıklık kazaniyor sanirim

Flagly diye bir antibiotik verdi ilk kez bugun aldim ama bu mikrop koku yapar dedi balik kokusuymus bende asla yok eksi yogurt kokuyor akintim Cok igrenc bir benzetme oldu kusura bakmayin.Caresizlik iste

Lutfen boyle konusma gercekten cok rahatsiz edicisin, vvs yokta ne demek ben vvsyim ve bundan cekiyorum 1 yildur. Sadece iliskide agrim var basbaya da var vvs

Merhaba

Sarımsak fitilinden mi bagsediyorsunuz nasıl temin ettiniz bilgi verebilir misiniz

merhaba nasılsınız, aktifseniz özelden konuşabilir miyiz, şu an size mesaj atamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…