Lütfen Hepimiz Karnimizdakinin Kiymetini Bilelim Ve Olmayanlar Için Dua Edelim

okurken tüylerim diken diken oldu çok duygulandım senağlama allahım sen kimsenin muradını gözünde koyma yarabbim :Saruboceq:
sen hakkımıza hayırlısını ver rabbim evlat hasreti çekenlere hayırlısıyla eli ayağı düzgün aklı sağlığı yerinde anasına babasına vatanına hayırlı evlatlar nasip et yarabbim içinde banada allahım :Saruboceq::Saruboceq:
bende umudumu yitirmeden bekliyorum sanki hiç ummadığım bi zamanda süpriz diyecek bize işte ben geldim diycek içindeyim az kaldı anne_baba kollarınızı bana açın diyecek senağlama
paylaşımın için teşekkürler .a.s.

allahım tüm bebek hasretiyle yananlara hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin..banada işallah.gözümüze göstersin rabbim..

ne kadar içten bir yazı bende herkese gibi içim titreyerek okudum yazıyı Allah herekese nasip etsin sağlıklı bebek sahibi olmayı benim yengem 10 yıl sonra sahip oldu yavrusuna sabretmek en büyük erdem.

bende o duyguları cok iyi anlayanlardanım ablamın 7 benimde 5 yıl oldu melegimizi bekleyeli etraftan istemiyosunuz herhalde diyolar ama içi beni dışı seni yakar misali hasret cekmeyenler cok kolay kouşuyo hoş benim kayınvalideminde olmamış 2 sene filan ama o bile anlamıyo diyebilirim offf offf yaramızı kanattın arkadaşım cok zor cokk rabbim herkese hayırlı huzurlu saglıklı sıhhatli bereketli geldigi evi mutluluga bogan evlatlar nasip etsin kimseyi kimseye muhtaç etmesin en yakın zamanda allahım ver herkese içinde bizede AMİN.

Yüce Allahın 11 ay önce yaşattı bana Anneliği....

Kızımı ilk gördüğümde de ve hala ona baktığımda Allahım herkese nasip et diye dua ederim....

Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.Sevgılı Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruZ ya
Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.Aminn
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X