Lütfen Hepimiz Karnimizdakinin Kiymetini Bilelim Ve Olmayanlar Için Dua Edelim

ogyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2007
9
0
Aşagıdaki yazıya bir sitede rastladım içim acıdı Allaha dua ettim ve şükürettim
eski bir PKO hastası olarak bu yazıyı yazan bayanı çok iyi anlıyorum

Gözümün Nuru
Umudumu kesmiyorum bebeğim. Çünkü,Allah'tan umut kesmek daha yorar, daha çıkmazlara salar beni. Hem işinin ehli doktor amcalar teyzeler senin için "gelecek" diyorlar. Sana ne battaniyeler, ne kazaklar ördüm. Bilmem, belki de dereyi görmeden paçaları sıvamak benimkisi, gülme ne olur. Hani diyorum bir yerlerden beni izliyorsan, heveslenir beğenir de gelirsin. Belki Tanrı, "Hadi kalk, toparlan annen baban seni bekliyor." der de, tutar kolundan getirir diye tam 10 yıldır gözlerim yollarda... Bazen öyle oluyor ki odalardan birinde oynuyorsun ve çıkıp gelivereceksin yanıma. Yok, ama yoksun... Biliyorum bir gün bizim evimizi de yuva yapacak, ocağımızı şenlendireceksin... Bak bugün bir hırka daha başladım sana. Öyle hoş ki renkleri... Gel artık, ne olur üzme beni daha fazla...

HEKESE VE BEBİŞİNE SAGLIKLI HAYATLAR DİLİYORUM

senağlamaSÜPER ALLAHIM HEPİMİZE İSTEDİĞİMİZ ZAMAN EVLAT VER.KİMSEYİ EVLAT HASRETİYLE SINAMA.senağlama

ne kadar güzel yazmış rabbim önce ona versin ben kendimden geçtim valla dile kolay 10 yıl az önce bende haber aldım eltimin 13 yıldır olmuyor son olarak eşi yine ameliyata girdi ve yine olmadı ben herkes için çok üzülüyorum

hamile bayanlar ;

dularınızı bizlerden esirgemeyin

ne kadar güzel yazmış rabbim önce ona versin ben kendimden geçtim valla dile kolay 10 yıl az önce bende haber aldım eltimin 13 yıldır olmuyor son olarak eşi yine ameliyata girdi ve yine olmadı ben herkes için çok üzülüyorum

hamile bayanlar ;

dularınızı bizlerden esirgemeyin

eylülcüm eşi varikosel ameliyatına girdiyse eger

ki degilse bile benim tanıdığım bir Üroloğ var profosör arkadaşımın eşi onda ameliyat oldu Cerrah Paşa Tıp fakültesinde
ve çok emmnun kaldılar D.R Türkiyedeki en iyi doktorlardan biri lazım olursa isimde verebilirim

çok zor çookk...inan okurken tüylerim diken diken oldu ve Allahıma bi kere daha şükrettim :))

ayyy gözlerim dolduya...
bende bebek isteyen biri olarak çok etkilendim
ama sabrediyorum Allah bizede o günleri gösterecek inşallah...

benimde okurken gözlerim doldu nekadar zor 10 yıl olmuş canım yaaa bende pko luyum 2.5 yıl sonra buldum oğluşumu ama hep dua ederim allahım kimsenin kucağını boş bırakma diye.evlat özlemi farklı bi olay rabbim üzmez inşallah evlat isteyen kullarını.allahım sen vekilsin herşeye merhametinden esirgeme bizlerii

bebek sahibi omayı 4 gözle bekleyen biri olarak,bu yazıyı gözlerim dolarak okudum...rabbim kimseyi evlat acısı ve hasretiyle sınamasın...

ne kadar iyi olmuş burda bunun yazılması. hem anne adyları şükür etsinler hem de bizim için dua etsinler. ben daha 1 yıldır istiyorum ama bazen dayanamıyorum . uzun süredir olmayanlara da en kısa zamanda göndersin rabbim.

Allahımmmm... olmayan arkadaşlarımada nasip et yarabbim. gözlerim kızardı yaa ağlamaktan .. bebek isteyen herkesin dualarını kabul et yarabbim...

Gölerim doldu bende hem pko hastası hemde 2,5 yıldır her tedaviyi görmüş biri olarak o kadar iyi anlıyorum ki o bayanı. bende 2,5 senede 1 koca bavul bebek malzemesi biriktirdim. yavrumun herşeyi daha gelmeden hazır. ve inananın hergün allaha bebeğimi koruması ve olmayanlara vermesi için dualar ediyorum. Allah çok büyük ümidi kesmemek gerekir.inşallah allah her isteyene anneliği nasip eder.

pko dediğiniz polikistik over mi.bende aşılama yöntemiyle hamile kaldım. çok zor bişey hele doktorlar bilmeden insanların moralini bozunca çok kötü oluyor.benim gittiğim bir doktor tüplerimin ikisininde kapalı olduğunu ve normal yoldan olmayacağını söyledi.şimdiki doktorum sağolsun yanlış çekilmiş film dedi ve laparaskopi yaparak olacağını söyledi ve 4 ay beklemeden sonra aşılamayla oldu.allahıma şükür.ben 1 sene olmuyor diye çok üzüldüm.allah olmayan herkese versin.çok zor bişey.doktor da çok önemli

hayat bizlere gerçekten bazen acımasız oluyo burdakı tek sınv sabır gıbı gelıyo
kimileri bebeklerının kıymetını bılmeden yaşarken biz nelere katlanıyoruz
bunları yaşamış biri olarak gerçekten çok duygulandım bunu yaşayan bilir anca gerçekten yazarken klavye gözyaşı oldu bu yazıyı okuyup ağlamamak elde degıl bız pkos hastaları hep aynı şeyden muzdarıbız
bebek
Allahım herkese nasip etsin aglamaktan bogazım acıyo hıçkırıklardayım suan Allahım bana nasıp ettı olmayanlarada nasıp etsın tek dilegimiz bu

Allah herjesın gonlune gore versın

Bend ebir pko hastası olarak 1 sene boyunca hep gözyaşı döktüm her adet oluşumda yas tuttum sırf bu yuzden 3 ay boyunca sadece su ve süt ile beslendim 18 kilo verdim 3 ay da hele hamile olanları ve bununla övünenleri gördükçe daha çok üzüntüm katlandı ikiye evimin panjurlarını açmdan günlerce hıçkıra hıçkıra agladıgımı bilirim bu insanı ve diğer kardeşelrimi çok iyi anlıyorum bana artık o günleir unutmuşsunudr dioyrlar ama mümkün mü asla nasıl unutabilirm ki eger unututsam şükürsüzlüğe düşerim degerini bilemem çocugumun rabbim dileirm isteyen herkese ama herkese hayırlı imanlı evlatlat versin bazen karnım aelimi koyup allahım bebegimi v etum hamişleirn bebekelrini koru diye aglayarak dualar ediyorum ve isteyen herkeslere versin rabbim herkese kimsenin kucagı boş kalmasın bunu sadece çeken bilir kolay yoldan hemen hamile kalanların bunu anlamsı çok zor

Rabbim evlat isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşaallah.Bu yazıları okuyuncu allaha birkez daha şükrediyorum'BANA DÜNYANIN EN GÜZEL DUYGUSU OLAN ANNELİĞİ TATTIRDIĞI VE KIZIMI DÜNYAYA GETİRDİĞİ İÇİN'
İnşaallah oğluşumu da sağlıcakla kucağıma alırım.

çok zor gerçekten evlat isteyipte sahip olamamak inş rabbim her isteyene verir kimsenin kucağını boş bırakmaz...

Okurken gözlerim doldu, engel olamadım yanaklarımdan süzülmesine. Biliyorum herşey Allahın takdiri neticede ama sanki geleceğimi gördüm gibi geldi bir an. Geçen yıl 4. evre endometriozis ameliyatı geçirmiş ve halen yüksek risk grubunda bir bayan olarak açıkçası denemeye bile korkuyorum. Soranlara henüz düşünmüyoruz, bebek büyük sorumluluk diyorum. Aslına bakarsanız eşim kendini hazır hissetmiyor bikaç yıl bekleyelim diyor, ben de saygı göstermek zorundayım onun bu düşüncesine. Ama hep içimde tarifi zor bir duygu var. Anlatılmıyor bir türlü. Hastalığımı öğrenmeden önce de aynı hissi taşıyordum ve ne yazık ki haklı çıktım. Bu sefer de haklı çıkmaktan korkuyorum. Rabbim isteyen herkese versin inşallahsenağlama

ne kadar duyguyla ve icten yazmis onu 5 senedir bebek bekleyen biri olarak cok iyi anliyorum ...sanada tesekkurler arkadasim cok guzel bir baslik!!!

öyle çaresiz öyle çıkmaza sokan bi çelişkiki bu tarifi yok hiçbişeyin anlamı yok herşey saçma boş olması gerektiği için oluyor işte bukadar anlamsızz.... allahım 5 yıl bekletti benide ama bu yazıyı okuyunca yine şanslı gördüm kendimi ... offf nolur rabbim yarıda kalmasın sevinçlerimizz nolur allahım isteyen bekleyen herkeze yaşat bu duyguyu... ne denirkiii başka

X