Lütfen fikir verin ben mi yalnış düşünüyorum.. :(

wwwmaiii

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2013
227
6
34
Merhabaa.. Ben köyde oturuyorum o yüzden iş bulamıyorum bulsam bile çok zor olur gidip gelmesi neyse. Benim halam bursada oturuyo kendimde bursanin bi köyünde oturuyorum zaten 1 saat mesafe var neyse gelelim olaya. Başta oraya gezmek için gittim aslında 1 ay sonra falan da işe gireyim dedim iş aradım ayrıca 4 yıllık bi ilişkim var. Herşey ramazan ayına girdikten sonra değişti her gece iftardan sonra dışarı çıkıyoduk ama sahura kadar zor yetişiyoduk eve onu bırakın haberim yok arkadaşları arabayla geliyodu yani erkek arkadaşı geliyodu 3 kızdık ama olsun yok mudanya yok bilmem neresi falan gezmek istiyolar benim de sevgilim kızıyodu bana doğal olarak kuzenim de bi tutturmuş ben yanındayken karışamaz sana diyo iyi hoş diyo da sizce normal değil mi neymiş ben de kıskanmamalimişım falan. Bana yalan soyle diyo ben de söylemem çünkü söylemedim bugüne kadar. Halama yalan söylüyo kızlarlayiz diye ama sevgilimle buluştuğumuzda annem de biliyo diyo bi de. Neyse ben bayram temizliğine yardım edicem köye gideyim diye bahane bulup köye geldim evdekilere söyledim uygun böyle böyle diye ben gidersem akrabalık biter kavga ederim dedim öyle de yaparım biliyorum kendimi. Halden de anlamıyo gitmek istemezsem ya sevgilimden biliyo ya trip atıyo ya da sen gelmezsen çıkamam evden diyo. Bi de Bi arkadaşı var adam 30 yaşında küfürlü konuşuyo falan sevmiyosun öyle saygısızca şeyleri ben de sinir olurum kızlar arasında derim ama karşı cinsle öyle konuşmak garip yani saçma önceden ablamdan öteydi şimdi adını bile duymak istemiyorum aslında kötü niyeti yok Biliyorum ama çok güveniyo insanlara bi de kimsenin fikrine saygı duymuyo kızlar ben mi yalnış düşünüp yalnış davranıyorum bi fikir verin. Ben alışkın değilim ailemden gizli saklı işler yapmaya kendim de alışkın değilim korkuyorum öyle durumlarda herşeyi geçtim kaza falan olsa nasıl açıklanr?

Son düzenleme:
Merhabaa.. Ben köyde oturuyorum o yüzden iş bulamıyorum bulsam bile çok zor olur gidip gelmesi neyse. Benim halam bursada oturuyo kendimde bursanin bi köyünde oturuyorum zaten 1 saat mesafe var neyse gelelim olaya. Başta oraya gezmek için gittim aslında 1 ay sonra falan da işe gireyim dedim iş aradım ayrıca 4 yıllık bi ilişkim var. Herşey ramazan ayına girdikten sonra değişti her gece iftardan sonra dışarı çıkıyoduk ama sahura kadar zor yetişiyoduk eve onu bırakın haberim yok arkadaşları arabayla geliyodu yani erkek arkadaşı geliyodu 3 kızdık ama olsun yok mudanya yok bilmem neresi falan gezmek istiyolar benim de sevgilim kızıyodu bana doğal olarak kuzenim de bi tutturmuş ben yanındayken karışamaz sana diyo iyi hoş diyo da sizce normal değil mi neymiş ben de kıskanmamalimişım falan. Bana yalan soyle diyo ben de söylemem çünkü söylemedim bugüne kadar. Halama yalan söylüyo kızlarlayiz diye ama sevgilimle buluştuğumuzda annem de biliyo diyo bi de. Neyse ben bayram temizliğine yardım edicem köye gideyim diye bahane bulup köye geldim evdekilere söyledim uygun böyle böyle diye ben gidersem akrabalık biter kavga ederim dedim öyle de yaparım biliyorum kendimi. Halden de anlamıyo gitmek istemezsem ya sevgilimden biliyo ya trip atıyo ya da sen gelmezsen çıkamam evden diyo. Bi de Bi arkadaşı var adam 30 yaşında küfürlü konuşuyo falan sevmiyosun öyle saygısızca şeyleri ben de sinir olurum kızlar arasında derim ama karşı cinsle öyle konuşmak garip yani saçma önceden ablamdan öteydi şimdi adını bile duymak istemiyorum aslında kötü niyeti yok Biliyorum ama çok güveniyo insanlara bi de kimsenin fikrine saygı duymuyo kızlar ben mi yalnış düşünüp yalnış davranıyorum bi fikir verin. Ben alışkın değilim ailemden gizli saklı işler yapmaya kendim de alışkın değilim korkuyorum öyle durumlarda herşeyi geçtim kaza falan olsa nasıl açıklanr?

Ben sorunu anlamadım :S Sevgilinize/ailenize yalan söylemeniz ve ortaya cıkıp cıkmaması mı :S

Hayır kuzenimin bana müdahale etmesi saygı duymaması ve kıskanmayi bi psikopatlık olarak görmesi

Halt etmiş o. O kadar cok biliyorsa baskalarının ilişkilerine burnunu sokmamayı öğrensin.

Ben sorunu anlamadım :S Sevgilinize/ailenize yalan söylemeniz ve ortaya cıkıp cıkmaması mı :S

al benden de o kadar.
sanırım kuzenle ilişkiyi kesecegim, haklı mıyım sizce diyor.

eger sorun buysa haklısın, seni rahat hissettirmeyen hem de gayet dusurt biriyken surekli yalana tesvik eden ve içine sinmeyen hoslanmadıgın ortamlarda da bulunmak zorunda kalmana neden oluyorsa mesafe koyarsın.
anladıgım kadarıyla o da seni gezdirmek istiyor hem de senin bahanenle dısarı cıkıyor, onu ele verecek sırlarını acıga cıkaracak sekilde davranma ama o da kendi istekleri icin seni kullanmasın, arada nadiren olur bana arkadas ol arabayla gezelim der ama surekli olması bence de rahatsız edici.

Ortada dizili kelimelerden baska birsey yok. anasilmasi zor bir paragraf. Yardimci olmamiz icin once sizin bize yardimci olup olayi anlasilir yazmaniz lazim.

o yüzden onlara gitmiyorum zaten sağolun. Çok üstüme geliyodu isteği olmayınca bi ilişkisi vardı sevgilisi manyakti bildiğiniz evden çıkarmamasına rağmen güvenmiyodu şiddet uyguluyodu hakaret ediyodu o yüzden böyle biri oldu ama fikirlerime saygı duymaması beni çıldırttı bi de akrabalık olduğu için kırmadan anca böyle halledebildim

ya telefondan girdiğim için böyle sorun oldu çünkü uzun yazdım o yüzden ayarlamak zor oluyo. Ben kısaca yazmak istedim olayları biraz da ondan öyle oldu. Şöyle söyleyim kuzenim insanları kullanmayı çok seviyo ve kendi fikrini karşısındaki de kabul etmek zorunda hep böyle bi ders verme uğraşlarında. Aile içinde gayet sorunlu kendini kabul ettirme çabasında ama arkadaş ortamında pek öyle değil bi de ailede olan sorunları da sevgilime söylemeye başladı. Ben ailemle ilgili sorunları hiç söylemem çünkü yarın öbür gün el sonuçta onu kullanır diyerekten. Bi de sevgilim Turizm okudu ama o mesleği yapmıyo yok Biz tatile gidelim diyo birlikte aynı odada kalırız falan bunlar da ters geliyo bana. Sevgilimin onun arkadaşlarıyla gezmeme karşı çıkmasının nedeni tanımaması ve üstelik tanisa bile izin vermeyebilir çünkü ikimiz de arkadaş gruplarımız yüzünden çok sorun yaşadık oyun oynadılar ayrılalım diye. O diyo ki benlesen sana karışamaz istediğinle gezersin benim yanımda. Sevgilimin de kız arkadaşları olacakmiş sorunlu bi ilişkiymiş gibi bahsediyo bunlara karşı olduğumu söyleyince. Sevgilimi bırak ailem duysa ben zor durumda kalırım ve içim hiç rahat değildi. Halam yardımcı olmaya çalıştı ama dinlemiyo ki. Herşeyi geçtim perçem kestirmeme bile karıştı oradayken kestirtmedi bana bu kadarı da fazla değil mi

X