Lütfen dua edin

Yagber42

😍😍😍
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2020
121
394
27
Arkadaşlar ben dogum yapalı 7ay oldu hala adet olmadım zaten 2cocugum var ikisi de küçük hamile kalmak istemiyorum tabi Rabbim hayırlısı neyse onu versin ama dua eder misiniz acaba benim için

Arkadaşlar ben dogum yapalı 7ay oldu hala adet olmadım zaten 2cocugum var ikisi de küçük hamile kalmak istemiyorum tabi Rabbim hayırlısı neyse onu versin ama dua eder misiniz acaba benim için
Allah cocuklarina sagkikla buyutmek nasip etsin hayırlı insanlar olsunlar ama burda çocuğu olmasi icin dua eden bu kadar insan varken insanlarin canini acitmak istercesine cocugunuzun olmamasi icin dua istemeyi insani olarak anliyorum ama vicdani olarak anlamiyorum ve tasvip etmiyorum..

Sağlık ocağı ücretsiz prezervatif veriyor istediğiniz kadar alıp kullanabilirsiniz daha güvenilir

Hayir korunmayip dua istemek cok baska bir boyut. Hasta olursun, zor durumda olursun dua istersin anlarim ama korunmayip dua istemeyi pek anlayamadim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…